Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türel: Demokrasi kalesi Serik oldu

Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, Serik'in her zaman demokrasinin kalesi olduğunu ve oynanan oyunlara en güzel cevabı verdiğini ifade etti

Giriş Tarihi: 11.2.2014
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, Serik'in her zaman demokrasinin kalesi olduğunu belirterek, "Türkiye'de demokrasi üzerine oynanan oyunlara en güzel cevabı vermiştir'' dedi. Önce Serik Belediye Başkan aday adayı Ramazan Etli'nin annesi için düzenlenen Mevlid'e katlan Türel, daha sonra Serik Belediye Başkan adayı Ramazan Çalık'la birlikte Belek beldesinde turistlere yönelik eşya satan pazarcı esnafı ile buluştu. Belek'ten sonra Serik'te esnaf ziyareti yapan Türel, ilçenin mahalle ve köy muhtarları ile bir toplantı yaptı. Muhtarlara yeni büyükşehir yasası hakkında bilgi verdi. Türel daha sonra Kadriye beldesinde düzenlenen bir kahve toplantısına katıldı.

İLÇENİN ÖNEMİ BÜYÜK
Menderes Türel, buralarda yaptığı konuşmalarda, Antalya'ya hizmet için gecesini gündüzüne katarak çalıştığını belirtti. Türel, "Serik, her zaman demokrasinin kalesidir. Rahmetli Menderes, Serik'in önemini bilirdi. Ülkemizin verdiği demokrasi mücadelesinde hep Serik'i'ten söz etmiştir. Süleyman Demirel de her darbe ve muhtıra sonrasında, miting programlarına Serik'ten başlardı. Serik Türkiye'de demokrasi üzerine oynanan oyunlara en güzel cevabı vermiştir. Çünkü Serik hiçbir zaman birilerinin kalesi olmamıştır. Serik'in Antalya siyasetindeki önemini çok eskiden 10-15 yaşlarında küçük bir çocukken elimde Adalet Partisi bayrağı ile Rahmetli babamla birlikte Serik'e geldiğim günlerden hatırlarım. O yüzden ben, Serik'in Antalya siyasetindeki önemini her gelişimde dile getirmişimdir" dedi.

SERİK HİZMET ALAMADI

Türel, ''Serik, demokrasinin kalesi olduğu kadar, adaletin ve kalkınmanın da kalesidir. Fakat, 15 yıldır kalkınmadan nasibini alamayan bir Serik'le karşı karşıyayız. Bunu düzeltmek yine sizlerin, demokrasinin ve Ak Parti'nin sayesinde olacağına inancım tamdır'' diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türel: Demokrasi kalesi Serik oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN