Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kahveciler Ağaoğlu ile güven tazeledi

Antalya Kahveciler Odası'nın Sine Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen genel kurulunda mevcut Başkan Murat Ağaoğlu 4. kez başkanlığa seçildi

Giriş Tarihi: 13.2.2014
Antalya Kahveciler Odası'nın Sine Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen genel kurulunda mevcut Başkan Murat Ağaoğlu 4. kez başkanlığa seçildi. Divan başkanlığını Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok'un yaptığı genel kurula katılan 205 delegenin tamamının oyunu alan Murat Ağaoğlu güven tazeledi.

ESNAFLIK ÖNEMLİ BİR KÜLTÜR

Aynı zamanda Türkiye Kahveciler Kıraathaneciler Büfeciler Federasyonu Başkanı olan Ağaoğlu esnaflığın ülkemizde önemli bir kültür olduğunu vurgulayarak, "Bu kültür gelişirken, esnafın çektiği cefayı da ancak yaşayan bilir. Ülkemizde yaşanılan gelgitlere rağmen, esnaf kardeşlerim her zaman canını dişine takarak çalışmayı kendisine vazife edinmiştir. Ülke nüfusunun üçte birini oluşturan büyük esnaf ve sanatkarımız, ülke ekonomisinin de temelini oluşturmaktadır. Esnaf ve sanatkarımızın verdiği hizmet içerisinde kooperatiflerimizin nihai amacı, çalışmasının karşılığını alamadığı, zorda kaldığı zamanlarında onlara finansman sağlayarak yardımcı olmak, destek olmaktır. Esnafımız kendisine bir adım gelene koşarak gitmektedİr. Sizin olmadığınız yerde bizler de yokuz. Esnaf ve sanatkarlarımızın, hak ettiği en iyi hizmeti alabilmesi için emrinizdeyiz" dedi. Genel kurulda tüm üyelere, kahvehanelerin kütüphaneleri için SABAH gazetesi tarafından Türkçe Sözlük ve Mehmet Akif Esoy'un Safahat adlı eseri hediye edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahveciler Ağaoğlu ile güven tazeledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN