Akaydın Kumluca'da seçim bürosunu açtı

Giriş Tarihi: 20.2.2014

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Mustafa Akaydın, CHP'nin Kumluca Belediye Başkan adayı İsa Güzel ile birlikte seçim bürosu açtı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Büyükşehir adayı Mustafa Akaydın, seçim çalışmalarına Kumluca ilçesinde devam etti. Akaydın, CHP Kumluca Belediye Başkan Adayı İsa Güzel ile birlikte Kumluca'da seçim bürosu açtı, sanayi esnafı ve kadınlarla bir araya geldi.

SEÇİN GÖRELİM

Başkan Akaydın, Kumluca'da ilk olarak Sanayi Sitesi esnafı ile buluştu. Akaydın, esnafa her seçim öncesi vaatlerde bulunulduğu, seçim geçince ise unutulduğunun hatırlatılması üzerine, "Ne ben ne de belediye başkan adayınız, bu durumdan sorumlu değil. İsa Güzel'i başkan seçin, beni de başkan seçin, bir de Kılıçdaroğlu'nu sandıktan çıkarın bakın nasıl hizmet yapılıyor görün" dedi.

SANDIKTA DERS VERİN

Akaydın Kumluca'da Hızırkahya köyünü ve Temel Eğitim Mahallesini de ziyaret ederek sorunları dinledi. Daha sonra Güzel'in seçim bürosu açılışına katılan Akaydın, Kumluca Kadın Kolları tarafından düzenlenen yemekli toplantıya da katıldı. Kadınlardan, mevcut iktidardan kurtulmak için daha çok çalışmalarını isteyen Başkan Akaydın, "Bakın bu hükümet kişi başına milli geliri 11 bin dolara çıkardığını söylüyor. Sizler ev hanımısınız, sizin eve 11 bin dolar girdi mi? 12 yıldan beri geçinmeniz daha mı kolay yoksa zorlaştı mı? Eğer daha aydınlık, ekonomik olarak daha rahat günler yaşamak istiyorsanız, 30 Mart'a kadar evlerinizde tek çeşit yemek yapın, gece gündüz durmadan çalışın. Bu iktidara gereken dersi sandıkta verin" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akaydın Kumluca'da seçim bürosunu açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN