Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mazeret üretmek kolaydır

Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, mevcut Başkan Mustafa Akaydın'a seslendi

Giriş Tarihi: 21.2.2014
AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, Kemer Belediye Başkan adayı Yusuf Üras'ın Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılış törenine katıldı. Yeni Mahalle Akdeniz Caddesi üzerindeki Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılış töreninde CHP'li Göynük Belediye Meclis Üyeleri Cumali Akdağ ve Bayram Karamanlar, MHP'li Kemer Belediye Meclis Üyeleri Hakan Tuncer, Galip Gün, Halit Çilengir, Zekiye Muşlu, CHP eski ilçe Başkanı Ramazan Aslancan, MHP ilçe eski yönetim kurulu üyesi Mehmet Şahin'e Ak Parti rozeti takıldı.

HİZMET MAKAMI
Türel seçim öncesinde vaatlerde bulunanların işbaşına geldikten sonra vaatlerini yerine getiremeyeceklerini anlayınca mazeret üretmeye başladıklarını belirterek, "Mazeret üretmek kolaydır. Belediyecilik çözüm makamıdır. Mazeret makamı değil. Bugün birçok partiden adaylarımız, birçok yerde halka hitap ediyor. 'Bu işi en iyi biz yaparız' diyorlar. Seçimden önce 'En iyi biz yaparız' deyip, koltuğa oturduktan sonra 'Bana hükümet para göndermiyor', 'Şurada işim engelleniyor, burada bizim elimizden bir şey gelmiyor' demek Ak Partili belediyelerin defterinde yazmadı, yazmaz. Ak Partili belediyeler hizmetin adresidir" diye konuştu.

SÖZÜMÜ TUTTUM
Türel vaatlerini seçimlerden sonra unutanlardan olmadığını belirterek, "Seçimden önce ne dedilerse, seçimden sonra unuttular. Bu kardeşiniz Antalya'da ne söz verdiyse hepsini yerine getirmiş olmanın onurunu ve gururunu yaşıyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mazeret üretmek kolaydır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN