Kepez altın çağını yaşayacak

Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Türel ile Kepez Başkanı ve Adayı Tütüncü, Başkan Akaydın'ı yalan vaatte bulunmakla suçladı

Giriş Tarihi: 1.3.2014
Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı, yerel seçim çalışmaları kapsamında Yeni Mahalle'de açık hava toplantısı düzenledi. Çok sayıda vatandaşın yer aldığı toplantıya katılan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, konuşmasında Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ı eleştirdi.

"ÇİÇEK,BÖCEK YAPTILAR "
Heybesinde hizmet olmayan ancak mazeret limanına sığınır ve bol, bol yalan vaatte bulunur ve iftira atar" diyen Türel, sözlerini şöyle sürdürdü: "Yaptığımız hizmetleri, göğsümüze gere gere anlatıyoruz. 'Ben şunu yaptım' diyebilecekleri bir tane projeleri yok. Büyükşehir'in, son 5 yılda Antalya'ya kaldırım, böcek ve çiçeğin dışında şunu da yaptı, diyebileceğiniz bir projesi var mı? Menderes Türel dönemine gittiğinizde ise kavşaklardan, raylı sisteme, Cumhuriyet Meydanı düzenlemesine kadar birçok proje aklınıza gelir."

MUMU ÖĞLEYE KADAR YANIYOR

Kepezlilere hastane müjdesi de veren Türel, hastane yatırımıyla ilgili muhalefeti sert eleştirdi. ktürel, "Sütçüler bölgesine, Antalya'nın en önemli devlet hastanesini yapmak için Hakan Başkanımla Ankara'da büyük bir gayret gösterdik. TOKİ'nin, Türkiye'deki öncelikli 12 sağlık yatırımı arasına Kepez Devlet Hastanesi'ni de aldırdık. Muhalefet ise Sütçüler'e gitti, bol, bol yine yalan söyledi; hastane yapılmayacak, hastaneyi başka yere yapacaklar, hastaneden vazgeçtiler iftirasında bulundular. Pazar günü Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu geliyor ve hastanenin temelini atıyor. Hayırlı-uğurlu olsun. O yalanları söyleyenler şimdi kaçacak delik arıyorlar. Ne oldu? Yine biz haklı çıktık. Yalancının mumu, muhalefette yatsıyı falan bulmuyor, öğlen namazı saatinde bitiyor" diye konuştu.

HELAL OLSUN, DEDİRTECEK
Türel, Hakan Tütüncü ile el ele vererek Kepez'e çok önemli projeler kazandıracaklarının işaret ederek, "Biz, millete efendilik etmeye değil, hizmetkâr olmaya geliyoruz. Hakan Başkanımla o kadar güzel projelerimiz var ki. Açıkladığımızda birçoğunuz 'helal olsun' diyeceksiniz. Biz verdiğimiz sözü yerine getiren siyasetçileriz. Başkaları gibi bedava elektrik, 100 bin kişiye iş yalanlarıyla kimseyi kandırmadık. Biz ne söylersek onu yaparız. Yapamayacağımız hizmetleri de söylemeyiz. Çok güzel projelerle Kepez'i tanıştıracağız" açıklamasını yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kepez altın çağını yaşayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN