Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Köse hesap sordu

Alanya ve Kemer'de başkan adaylarına destek turuna çıkan Ak Parti Antalya İl Başkanı Köse, "30 Mart akşamı sandıktan çıkan sonuçlar Antalya'nın hizmet zaferi olacak" dedi

Giriş Tarihi: 4.3.2014
AK Parti Antalya il Başkanı Mustafa Köse, Alanya ve Kemer ilçelerinde köy, STK ve esnaf ziyaretlerinde bulundu. Ak Parti olarak hizmet ettiklerini belirten İl Başkanı Köse, "Birileri çıkıp tarihi fark atacaklarını söylüyor. Hep söyledik yine söylüyoruz. Onlar konuşur biz hizmet ederiz. 30 Mart akşamı sandıktan çıkan sonuç bir zafer olacak ama bu Antalya'nın hizmet zaferi olacaktır" dedi.

ŞAPKA DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ
Ziyaretlerde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'a yüklenen Köse, "CHP'nin ne olduğunu anlatmak için fazla söze gerek yok. Şapka düşüp kel görünmüştür. Üniversiteye başörtüsü ile giriliyorsa camiye de ayakkabı ile girilsin' diyen kimdi? Ölenleri gömmeyelim ölüleri yakalım' diyen kimdi? 10 Bin ev hanımı ve 5 bin gence sertifikalı sigortalı acil iş hazır' diyen kimdi? 100. Yılda belediyeyi 30 milyon lira tazminat ödemeye mahkum ettiren kimdi?.' Halkkart'tan yine belediyeyi 29 milyon lira zarara uğratan kimdi? 4 üniversite kuracağım diyen kimdi? İki yıl içerisinde işsizliği ve yoksulluğu bitireceğini söyleyen kimdi? Kepez'i cazibe merkezi yapacağım demişlerdi. Hani neden yapmadınız? Kepez'e metro götüreceğini söyleyenlere soruyorum. Hani metro nerede? Turizmin canlanması için sembol nerede? 5 Yüksek ihtisas hastanesi nerede" diye sordu.

YONGUN BİR PROGRAM

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, gerçekleştirdiği Alanya programında Mimarlar Odası, Alanya Ziraat Odası, Alanya Minibüsçüler Odası, Pansiyoncular ve Otelciler Odası, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası başkanlarını ziyaret ederek ihtiyaç, talep ve beklentilerini dinledi. Alanya İlçe Başkanlığı'nda basın toplantısı gerçekleştirdi. Alanya Merkez Seçim Ofisinde ve Konaklı Beldesi Seçim Ofisinde vatandaşlarla biraraya geldi. Elikesik köy halkıyla buluşan Köse daha sonra Alanya MHP adayı Adem Murat Yücel'e rahmetli Anneannesi için ve Şükrü Dutçugil'in vefatı dolayısıyla yakınlarına taziye ziyaretinde bulundu. Köse, Kemer programı çerçevesinde STK ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. 50 yataklı Kemer Devlet Hastanesi inşaatını gezen Köse, Aslanbucak pazarında ziyaretler gerçekleştirdi.

ALANYA VE KEMER'İN YILDIZI
Önemli yatırımlar yaptıklarını belirten Başkan Köse, yerel seçimlerin ardından yürürlüğe girecek yasa ile köylerde kırsal kalkınmanın sağlanmasıyla Alanya'nın ve Kemer'in yıldızının daha da parlayacağını söyledi. Büyükşehir yasanın avantajlarını aktaran Köse, "Öncelikle tüm köylerimizin altyapı eksiklikleri bir bir giderilecek. Çiftçimize fidan desteği, verimli üretimin sağlanması, ambalajlama tesisleri ve pazarlama desteği sağlanması noktasında her zaman çiftçimizin yanında olacağız. Özel İdare'nin geçtiğimiz yıl kırsal kalkınma için harcadığı yatırım bütçesi 10 milyon TL. Biz ise yasa gereği yatırım bütçesinin en az yüzde 10'unu kırsal kalkınmaya harcamak zorundayız. Yani Büyükşehir yasası ile kırsala eskisinden katbekat daha fazla yatırım yapılacak. Köylü, esnaf, kadın, genç, turizmci her kesim hizmet alacak" diye konuştu.

MİLLETİN HİZMETKARIYIZ

Köse, "Biz Ak Parti hükümeti ve belediyeler olarak daima vatandaşımızın yanında yer aldık. Onların ayağına sadece seçim dönemi değil her zaman gittik. Çünkü Ak Parti hizmet partisidir ve halkımızın hizmetkarıdır. AK Parti olarak sloganımız işte bu yüzden Daima hizmet, daima millet" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Köse hesap sordu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN