Siyasi ayrım olmasın

Antalyalılar, yeni seçilecek belediye başkanlarından hizmetin yanı sıra eşit muamele görmek istiyor. Parti ayrımı yapmayan, herkesin derdini dinleyen belediye başkanlarının hayali kuruluyor

Giriş Tarihi: 4.3.2014
MUSTAFA KASAPKARA (DERNEK BŞK)
Yeni seçilen belediye başkanından istediğim, vatandaşlar arasında siyasi parti ayrımı yapmamasıdır. Makamına kim giderse gitsin ister sağcı ister solcu olsun, ayrım yapmadan sorunlarını dinlemesini isterim. Çöpçü bile makamına çıksa, onu dinlemesini sorunlarını çözmesini dilerim. Bir de bu memleketin en büyük sorunu ulaşım. Antalya'nın yolları neredeyse 24 saat tıkalı. Tarfik ve ulaşım sorununa çözüm üretmesini isterim.

ÖZEN BAKIRCILAR (ESNAF)
Başka vakıfa verilsin
Biz Vakıflar'ın kiracısıyız. Ayda bin 100 lira kira ödüyoruz. İşlerimiz düşük olduğu için kira ödemekte zorlanıyoruz. Antalya Sobacılar Çarşısı esnafı olarak yeni Büyükşehir Belediye Başkanı'ndan istediğimiz, belediyenin burayı başka bir vakıfa vermesi. Biz belediyenin kiracısı olalım. Böylece esnafın bütün sıkıntısı sona erer.

MEHMET ŞİŞANECİ (EMEKLİ)
Park beton yığını
Benim belediye başkanından ilk istediğim Karaalioğlu Parkı'nın eski nostalji parkı gibi olmasını istiyorum. Şimdi parka gidince salıncak bile yok. Her taraf beton yığını. Bir de Kepez Belediyesi Göçerler Mahallesi'nde Kardelen Sitesi'nin yolu yok. Kepez ile Büyükşehir birbirlerini suçluyor. Bir türlü siteye yol açılmıyor.

UĞUR ÇORUMLU (ESNAF)
Raylı sistem sıkıntılı
Altınkum mahallesinde oturuyorum. Merkezde işyerim var. Her gün sabah bin bir çile ile işyerime ulaşıyorum. Tramvay kent trafiğini altüst etti. Tramvay hattının değiştirilmesi gerekli. Her gün e iş ve zaman kaybı yaşıyoruz. Yeni seçilecek başkanımızın çözmesi gereken en büyük sorun trafik. Yoksa 2-3 yıl sonrasını düşünemiyorum.

ABDULLAH BODUR (EMEKLİ)
Park sorunu bitsin
Ben en eski yerleşim alanı olan Balbey Mahallesi'nde oturuyorum. Mahallemiz SİT alanı olması nedeniyle daha çok bir orta çağ kenti görünümünde. Park yeri olmadığı için her gün binlerce aracın işgaline uğruyoruz. Bu nedenle bu mahalleden taşınacağım. Yeni seçilecek Büyükşehir Belediye Başkanı Balbey'in sorunlarını çözmeli.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Siyasi ayrım olmasın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN