Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alanya Danimarka'daki fuarın tek gözdesi oldu

Danimarka'da düzenlenen ve dünyanın en çok satış yapılan turizm fuarı olarak bilinen organizasyona katılan konuklar, Alanya standına büyük bir ilgi gösterdi

Giriş Tarihi: 5.3.2014
Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) fuar tanıtımlarını sürdürüyor. Danimarka'nın en büyük, dünyanın da en çok sıcak satış yapılan fuarı olarak tanınan 'Ferie for Alle Herning'de Alanya standını ALTAV Yönetim Kurulu Üyesi ve Skal Alanya Başkanı Mehmet Nedanlı temsil etti.

YAŞLILAR GÜNÜ İZDİHAMI
Fuarın ilk gününün 'Yaşlılar Günü' olması nedeniyle orta yaş üstü ziyaretçilerin büyük ilgisiyle karşılaştıklarını belirten Nedanlı, "Yaşlılar günü nedeniyle 60 yaş üzeri misafirlerin ücretsiz olarak fuara girebilmesi bu ilk günde tam anlamıyla izdihama sebep oldu. Alanya standına da ilgi çok büyüktü. Dünyanın en çok sıcak satış yapılan fuarı olma özelliği yine devam etti. Görüştüğüm bir firma yetkilisi ilk günde bin tatilciye satış yaptığını, Alanya'nın da bu satışlarda önemli bir yere sahip olduğu bilgisini verdi" dedi.

MEDYANIN İLGİSİ

2012 yılında İstanbul'da da sahne alan ve Türkiye'de 'Uçan Yumurcaklar' olarak bilinen 'Flying Superkids' grubunun minik üyeleri, Alanya standını ziyaret etti. Avrupa turneleri ve TV şovlarından dolayı oldukça ün yapan miniklerin Alanya standını ziyaret etmeleri keyifli anlara sebep oldu. Danimarka medyası, Alanya hediyeleri alan miniklerle yakından ilgilendi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alanya Danimarka'daki fuarın tek gözdesi oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN