Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İl Genel Meclisi şehre veda etti

Giriş Tarihi: 6.3.2014
Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, 30 Mart yerel seçimlerinin ardından varlığı sona erecek olan Antalya İl Genel Meclisi'nin son oturumuna katılarak üyelere yaptıkları 5 yıllık hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Meclis üyeleri de Vali Öztürk'e bu anlamlı veda ziyaretinden dolayı teşekkür etti. İl Özel İdare Binası'nda gerçekleşen İl Genel Meclisi toplantısına Vali Sebahattin Öztürk'ün yanı sıra Başkan Cavit Arı ve üyeler tam kadro katıldı.

ÇALIŞMAK GÜZELDİ
Vali Öztürk, 30 Mart yerel seçimlerinin ardından Antalya İl Genel Meclisi'nin tarihe karışacağını söyledi. Meclis üyelerine yaptıkları hizmetlerden dolayı ayrı ayrı teşekkür eden Vali Öztürk, "Ben Antalya'da göreve başlayalı 9 ay oldu. Sizler güzel hizmetlere imza attınız. Köylerimizin, beldelerimizin kalkınmasına öncülük ettiniz. 30 Mart tarihinin ardından fiilen göreviniz son bulacak. Bu nedenle hepinize bir kez daha yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerle çalışmak güzeldi" dedi.

ÜYELERLE VEDALAŞTI
İl Genel Meçlisi Başkanı Cavit Arı, Vali Sebahattin Öztürk'ün duyarlı ve anlamlı konuşmasından dolayı teşekkür etti. Daha sonra grup sözcüleri de söz alarak böylesi anlamlı bir zamanda gelerek kendilerine hitap edip ve onurlandırdığı için Vali Öztürk'e memnuniyetlerini dile getirdiler. Daha sonra tüm üyeler Vali ile birlikte meclis salonunda hatıra fotoğrafı çektirdi. Cavit Arı, Vali Öztürk'ü İl Özel İdare Binası bahçesine kadar uğurladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İl Genel Meclisi şehre veda etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN