Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Antalya Sağlık Şöleni başladı

Giriş Tarihi: 11.3.2014
Antalya Kamu Hastaneleri Birliği, Akdeniz Üniversitesi, Antalya İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü'nden oluşan düzenleme kurulu tarafından 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında organize edilen 1.Antalya Sağlık Şöleni başladı. Şölen kapsamında Kamu Hastaneleri Birliği'ne bağlı Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Cumhuriyet Salonu'nda açılış programı yapıldı.

İLK KEZ 5 GÜNLÜK KUTLAMA
Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Erdoğan Taş, 14 Mart Tıp Bayramı'nı ilk kez Antalya'da beş gün boyunca geniş bir katılımla kutlayacaklarını söyledi. Sağlık şöleninin il geneline yayıldığını ifade eden Dr.
Taş, "Bu yılki temamızı 'Sağlığa adanmış hayatlar' olarak belirledik. Bu sene ilk olarak ana temada iki arkadaşımızın hayat hikayesini gündeme getireceğiz.
Bu haftada sadece problemlerin konuşulduğu bir dönem değil, bunun yanında yaptığımız önemli icraatları da halkımız ile paylaşacağımız günler olacak" dedi.
15 Mart'a kadar sürecek şenlik çerçevesinde Antalya merkez olmak üzere, Alanya, Kumluca ve Korkuteli ilçelerinde çeşitli etkinlikler düzenlenecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya Sağlık Şöleni başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN