Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Antalya tarih yazacak

Ak Parti Antalya İl Başkanı Köse, Cumartesi günü Başbakan Erdoğan'ı mahşeri bir kalabalıkla karşılayacaklarını söyledi

Giriş Tarihi: 12.3.2014
Ak Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, 15 Mart 2014 Cumartesi günü Kepez Arena spor salonu yanındaki mitinge tüm Antalyalıları davet ederek "Önce 15 Mart'ta ardından da 30 Mart'ta Antalya tarih yazacak" dedi

FARKLI BİR SEÇİM
Ülkemizin çok önemli bir süreçten geçtiğini ve önümüzdeki seçimin diğer seçimlerden farklı olduğunu dile getiren Ak Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, "12 yıllık süre içerisinde Ak Parti'ye karşı birçok darbe girişimi planlandı ve hamdolsun hepsinden daha da güçlenerek çıktı. 17 Aralık operasyonuyla başlayan süreç, Başbakanımız ve memleketimiz için akla hayale gelmeyen bir oyunun sahnelendiği noktaya geldi. Rahmetli Menderes için sahneye konulan plan bugün yine gündemde. Başbakanımızın konuşmalarını 'Montajlayarak' çirkin, alçakça bir iftiraya tenezzül edilerek, itibarsız hale getirmek ve ülkemizi karanlık güçlerin egemenliğine teslim etmek istiyorlar. 12 yıl boyunca yapılan bütün oyunları bozup güçlenen Başbakanımız bu oyunların da üstesinden gelecektir. İnşallah 30 Mart'taki yerel seçimler Ak Parti'nin zaferiyle sonuçlanacaktır" şeklinde konuştu.

COŞKU İLE KARŞILAYALIM
Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı ve Ak Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı Antalya'nın coşkulu bir şekilde, büyük bir kalabalıkla karşılayarak tarihe geçeceğini söyleyen Mustafa Köse, "İnanıyoruz ki 15 Mart tarihinde miting alanında iğne atsanız yere düşmeyecek bir kalabalık olacak. Mitingimiz milli iradenin şahlandığı gün olan 31 Mart öncesi hayırlı bir başlangıç olacaktır. 15 Mart saat 15:30'da tüm Antalyalıları tek yürek olmaya davet ediyorum" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya tarih yazacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN