Dedikodu kazanı

Samet Aybaba'nın istifasıyla boşalan Antalyaspor teknik patronluğuna bir çok isim talip. Hocaların kimini yönetim istemiyor, kimini taraftar

Giriş Tarihi: 17.3.2014
Samet Aybaba'nın istifasının ardından 'Antalyaspor'un yeni teknik direktörü kim olacak' sorusunun yanıtı merakla bekleniyor. Bir hafta içinde 10'a yakın isim gündeme geldi. Yönetim sadece Abdullah Avcı ile görüşüldüğünü açıklayıp Akhisar maçına kadar susma kararı almıştı. Son günlerde en çok öne çıkan isimler ise Hakan Kutlu, Hasan Şaş ve Alman teknik direktör Bernd Krauss. İstanbul kaynaklı haberlere göre Hasan Şaş kendisine gelen teklifi kabul etmedi ve sezon başında bir takım almak istediğini kaydetti.

KUTLU TEPKİSİ

Antalyaspor'un Hakan Kutlu ile görüştüğü iddialarına ise taraftar sosyal medyada tepki gösterdi. Başkan Gültekin Gencer, 'Hakan Kutlu ile anlaşıldığı ispat edilsin, yarın istifa ederim' mesajıyla sosyal medya tartışmasına ortak oldu. Hakan Kutlu ise Sabah Akdeniz'e, "Hiç kimseye Antalyaspor ile anlaştığımı söylemedim. Bu haberler nereden çıkıyor bilmiyorum. Bir göreve geleceksem, duruşumla gelmek isterim. Antalyaspor'a başarılar dilerim" açıklamasını yaptı.

ALMANYA'DAN ADAY

Antalyaspor'un teknik direktörlüğü için Bernd Krauss ile görüştüğü de iddia edildi. Yönetim Kurulu Üyesi Aziz Çetin'in bizzat Alman Teknik Direktör Krauss ile görüştüğü ve bu görüşmeden Başkan Gültekin Gencer'in de bilgisi olduğu öğrenildi. Krauss ile sezon başında da görüşme yapılmış ancak yerli teknik adam kararından sonra Aybaba ile sözleşme imzalanmıştı. Yönetimin, takımı Akhisar maçına çıkaran A2 takımının hocası Osman Akyol ile devam etmesi de ihtimaller arasında gösteriliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dedikodu kazanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN