Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çavuşoğlu esti gürledi

Giriş Tarihi: 20.3.2014

AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu, CHP'yi eleştirerek 'Gazipaşa Belediyesi'nin hacizli olmayan tek bir metrekare yeri yok. Bunların anlayışı bu. Ülkeyi böyle batırıyorlar' dedi

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde hacizli olmayan tek bir metrekare yerin olmadığını belirterek, "Bunların anlayışı bu. Bunların genel başkanı SSK'yı nasıl batırdı, işte bu zihniyetle batırdı" dedi. Gazipaşa Belediye Başkan Adayı Adil Çelik'in Pazarcı Mahallesi'nde düzenlediği proje tanıtım toplantısına katılan Bakan Çavuşoğlu, AK Parti belediyeciliğinin ve hizmetlerinin dünyaya model olduğunu, CHP'li belediyelerin de kendine has anlayışı bulunduğunu söyledi.

AKAYDIN'IN KOLTUĞU HACİZLİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin de hacizli olduğunu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın koltuğunun haczedildiğini belirten Çavuşoğlu, "Gazipaşa Belediyesi'nin koltuğu var mı? Duyduğuma göre koltuk Konya'ya gitmiş. Peki sevgili arkadaşlar, sizin seçtiğiniz belediye başkanının koltuğunun Konya'da ne işi var? Tatile mi gitti? Yıllardır tatilde olan belediye başkanının, oturduğu koltuğun da tatile gitmesi normal" diye konuştu.

HİZMET DEĞİL HİZİP

Eskiden '70 sente muhtaç' diye bir deyim olduğunu hatırlatan Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Gazipaşa Belediyesi'nin de 70 sente muhtaç olduğunu belirtti. "Bu zihniyet ancak ülkeye haciz getirir" diyen Çavuşoğlu, "Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, 2009 seçimlerinde 'Yaparsa Hoca Yapar' sloganıyla seçime girdi. Vaatleri hep hayal çıktı. Şimdi de 'Hoca'nın bir bildiği var' diyor. Hoca, seçim öncesi ortalık karışmasın diye bildiğini saklıyor. Bunlar her gün kavga eder, bölünür, çarpılır. Bunların işi hizmet değil, hiziptir. Hizip etmekten hizmet yapamazlar' diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çavuşoğlu esti gürledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN