Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En iyiler Antalya'dan

Yaklaşık 200 bin müşterinin anketle belirlediği Starway World Best Hotels 2013 ödülleri sahiplerini buldu. İlk 10'da Antalya'dan 5 tesis var

Giriş Tarihi: 20.3.2014
OTI Holding şirketlerinden Coral Travel, Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlediği 'Starway World Best Hotels' ödül töreninde 200 bin müşteri anketinden elde ettiği sonuçlarla dünyanın en iyi 100 otelini belirleyerek ödüllerini takdim etti. Dünyanın en iyi otelleri sıralamasında ilk 10'un 5'ini Antalya otelleri oluşturdu.

27 ÜLKEDE 5 BİN OTEL

Bu yıl yapılan puanlama sonucunda, 'Starway World Best Hotels 2013' birincilik ödülünü Kefaluka Resort (Ege), ikincilik ödülünü Barut Lara (Antalya), üçüncülük ödülünü ise Magic Life Kalawy Imperial (Mısır) kazandı. OTI Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Coral Travel Genel Direktörü Coşkun Yurt, turistlere yönelik hizmetlerin sürekli iyileştirilmesine büyük özen gösterdiklerini belirterek "Son 12 yıldır düzenli olarak müşteri anketleri gerçekleştiriyoruz. Anketleri 27 ülkedeki beş bin otelde gerçekleştirdik. Bu yılın kazananları, 200 bine yakın müşterimize uyguladığımız anketler sonucunda belirlendi. Bu anketlerin sonuçları oteller hakkında gerçekçi ve objektif bir tablo ortaya koyuyor. Turistler ödedikleri bedele karşılık aldıkları hizmetin iyi ve kötü taraflarını belirterek gerçek bir değerlendirme yapıyorlar" diye konuştu.

İLK 10'A GİREN OTELLER

1. Kefaluka Resort (Ege - Türkiye)
2. Barut Lara (Akdeniz - Türkiye)
3. Magıc Life Kalawy Imperıal (Kızıldeniz - Mısır)
4. Maxx Royal Belek Golf & Spa (Akdeniz - Türkiye)
5. Glorıa Serenity Resort (Akdeniz - Türkiye)
6. Papillon Belvil Hotel (Akdeniz - Türkiye)
7. Iberostar Paraiso Del Mar (Meksika)
8. Gloria Golf Resort (Akdeniz - Türkiye)
9. Mercure Hurghada (kızıldeniz - Mısır)
10. The Leela Goa (Goa - Hindistan)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En iyiler Antalya'dan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN