Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mustafa Köse'den Akaydın'a sert tepki

Giriş Tarihi: 20.3.2014
AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın yalan ve iftira dolu söylemler içerisinde olduğunu belirterek, "Vatandaş kendilerini satılık olmakla hitam edenlere cevabı sandıkta verecektir" dedi. Kepez Belediyesi tarafından yapılan Orhan Gazi Semt Konağı açılışına katılan İl Başkanı Mustafa Köse, "Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingindeki mahşeri kalabalığı görenler kaybetme korkusu içerisinde son çırpınışlarını sergiliyor" şeklinde konuştu.

ANTALYALIYA HAKARET
İdareci konumundaki insanların bu kadar kolay yalan söylemesini, doğruları saptırmasını anlayamadığını vurgulayan Köse, "Bir takım paralar verilerek insanların mitinge geldiğini söylemek mitinge gelen 150 bin kişiye yakın Antalyalıya hakarettir. Bu söz, mitinge gelen insanlara satılık demektir. Çatlasalar da patlasalar da bugüne kadarki en büyük mitingi gerçekleştirdik. Antalya tarihin en büyük mitingi olduğunu sadece biz değil herkes söylüyor" ifadelerini kullandı.

SAYI SAYAMAZLAR

Başkalarının mitinglerinin kendilerini ilgilendirmediğini belirten Köse, "Ama siz bize iftira atarsanız biz de deriz ki CHP mitinginde alanın ancak yarıya yakınının dolu olduğu Sn. Akaydın'ın attığı Twit'deki resimden dahi anlaşılıyor. Mitingimize gelen hemşerilerimiz memleket sevdalarını, Türkiye Cumhuriyeti devletine olan bağlılıklarını, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgilerini dile getirmek için oradaydılar. Sn. Akaydın ve onun gibiler vatan sevgisinin, memleket aşkının, bu millete sevdalı olmanın ne demek olduğunu anlayamazlar. Bunlar sayı saymayı bilselerdi vaktiyle 100 bin kişiye iş vaad etmezlerdi. Düşünme melekelerinde de zayıflık var herhalde ki 150 bin kişinin taşınma ihtimalinin olmadığını, Burdur, Konya yada Isparta'dan hiçbir yerden taşınamayacağını anlayamamaktadırlar" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mustafa Köse'den Akaydın'a sert tepki
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN