ATB'nin geliri arttı

ATB Mart ayı Meclisi'nde konuşan ATB Yönetim Kurulu Başkanı Çandır, üye kayıt gelirlerinin önceki yılın aynı dönemine göre arttığını söyledi

Giriş Tarihi: 22.3.2014
Antalya Ticaret Borsası Mart ayı Meclisi, Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan başkanlığında toplandı. ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, meclis üyelerine yönetimin çalışmaları hakkında bilgi verirken, yerel seçimlerle ilgili değerlendirmede bulundu.

EN ÇOK TESCİL SÜTTE

ATB'nin üye kayıt gelirlerinin bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 121 arttığını bildiren Ali Çandır, toplam gelirde de bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 26.7 oranında artış kaydedildiğini söyledi. Çandır, en çok tescil işleminin süt, portakal ve yumurtada yapıldığına dikkat çekerken, çalışmaları nedeniyle Antalya Ticaret Borsası personeline teşekkür etti. Ali Çandır, projesi hazırlanan, fizibilite ve etüd çalışması yapılan Kömürcüler'de kurulacak Canlı Hayvan Borsası ile ilgili meclis üyelerine bilgi verdi. Ali Çandır, Canlı Hayvan Borsası'yla ilgili Büyükşehir Belediyesi ile protokol imzalayacaklarını söyledi. Çandır, 30 Mart'ta gerilimden uzak iyi bir seçim olmasını dileyerek, hizmetin yarışacağı bir seçim dönemi arzuladıklarını kaydetti. Bir önceki seçimdeki rakamlara bakıldığında Antalya'da oy kullanabileceklerin yüzde 17'sinin sandık başına gitmediğinin görüldüğünü, bunun Türkiye genelinde yüzde 15 olduğunu belirten Çandır, "Antalya'da sandık başına gitme oranı ülke geneline göre düşük. Biz, kentimizi 5 yıl emanet edeceğimiz kadroların belirleneceği seçimde herkesin sandık başına gitmesini arzu ediyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ATB'nin geliri arttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN