Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sucuk ekmekli proje tanıtımı

Giriş Tarihi: 24.3.2014

AK Parti Muratpaşa Belediye Başkanı Adayı Bulut, Büyükşehir Adayı Türel ile birlikte sucuk ekmek ikram ederek Lara bölgesindeki Muratpaşa Kent Parkı projesini tanıttı

AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cihat Bulut, hazırladığı projelerinin en önemlisi olduğunu bildirdiği Muratpaşa Kent Parkı'nı düzenlediği piknikle tanıttı. Akdeniz Bölgesi'nin en büyük botanik parkı olacak projenin tanıtıldığı sucuk ekmek partisine AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel de destek verdi. Türel, Bulut'la birlikte vatandaşa sucuk ekmek ikram etti. Lara'daki Obruk Ormanı'nın, Muratpaşalıların hafta sonlarını keyifle geçirebileceği bir park alanı olduğunu göstermek için buluşmayı düzenlediğini vurgulayan Bulut, eşi Mukaddes Bulut ile birlikte vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

EVCİLMEN FIRSATI KAÇIRMIŞ
Çocukların eğlenebileceği oyuncakların getirildiği alanda projesini anlatan Bulut, "Bu projeyi ilk belediye başkanı Mehmet Manavoğlu yapmış, fakat gerçekleştirememiş. Süleyman Evcilmen de süreci kaçırmış. Projenin yetişmeyeceği anlaşılınca, Orman Bölge Müdürlüğü anlaşmayı iptal etmiş. Ben bu parkı yapmak için yaptığım ön görüşmede sözlü olarak olumlu yanıt aldım. İnşallah 1 Nisan'da yapımına başlayacağım" diye konuştu.

TAKİYECİ ATATÜRKÇÜ
Bu seçimlerin Antalyalının yeniden özlediği hizmetlerle kavuşacağını belirten Türel, vatandaşların ihtiyacını karşılayacak hizmetleri yapmak için çalıştıklarını söyledi. En büyük rakibi Başkan Mustafa Akaydın'ın 'bozkurt' işareti yapmasını değerlendirmesi istenen Türel, "Akaydın ile ilgili bir şey söylemek istemiyorum ama sayın Akaydın önce Atatürk üzerinden siyaset yapıyordu, Atatürkçülük noktasında söylemleri oldu. Daha sonra Pensilvanya'da diz çöktü ve adeta Pensilvanya talimatlarıyla hareket etti. En sonunda da bozkurt işareti yaptı. Mustafa Akaydın ne olduğuna bir an önce karar versin. Biz özde Atatürkçüyüz, sözde değiliz. Ama Akaydın'ın da takiyeci bir Atatürkçü olduğu da bütün bu yaptıklarından ortaya çıkmıştır" diye eleştirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sucuk ekmekli proje tanıtımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN