Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Antalya öksüz kaldı

Korkuteli'de farklı partilerden AK Parti'ye katılanlara rozet takan AB Bakanı Çavuşoğlu, "Antalya'nın her yerine hizmet götürüyoruz. Ama Antalya, belediyecilikte öksüz kaldı" dedi

Giriş Tarihi: 27.3.2014
AB Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Korkuteli'ne gerçekleştirdiği sürpriz ziyarette AK Parti seçim ofisinde ilçe halkıyla buluştu. AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Korkuteli İlçe Başkanı Hüseyin Karaceliloğlu, Korkuteli Belediye Başkan Adayı Mustafa Akdeniz ve yaklaşık 600 kişinin karşıladığı Çavuşoğlu, "Korkuteli Ankara ile buluşmaya hazır. Korkuteli iktidarla birleşerek bu bölgeye hizmet getirmeyi belediyecilik anlayışı ile inşallah başaracak" dedi.

FETRET DEVRİ BİTSİN

Hükümetin Antalya'nın ve Korkuteli'nin her yerine hizmet götürdüğünün altını çizen Çavuşoğlu, "Belediyecilikte Korkuteli son günlerde öksüz kaldı. Antalya nasıl öksüz kaldı ise, Antalya'da nasıl fetret devri varsa, Korkuteli'nde de yakışmayacak şekilde gerileme var. Korkuteli'nin çalışkan güzel insanları bunu hak ediyor mu? Burada da çalışan insanların başa gelmesi lazım. Yani Akdeniz Başkan'ın iş başına gelmesi lazım. Korkuteli'de inşallah sizlerin oyları ile Mustafa Akdeniz seçildiği zaman Antalya'da da Menderes Türel'i getireceğiz" dedi.

ANTALYA'YA NE YAPTILAR
"Antalya da son beş yılda hizmet oldu mu? diye soracağım ama canınız sıkılır diye sormuyorum" ifadelerini kullanan Çavuşoğlu, "Antalya ya hizmet edemeyen, çivi çakamayan Korkuteli'ne hizmet edebilir mi? diye soracağız siz 'cık' diyeceksiniz. Antalya'nın paralarını çar çur ettiler. Antalya'yı perişan ettiler ve Antalya çiçek böcek derken yerel festivaller derken ne yaptılar?" diye konuştu

TÜREL ŞAHA KALDIRIR

CHP'li Başkan Mustafa Akaydın'a gönderme yapan Çavuşoğlu, "Antalya'nın paraları uçup giderken bir bakmışız başkanın koltuğu da gitti. Bunların olduğu yerde kıtlıklar olur, kuyruklar olur. Şimdi 'Hoca'nın bir bildiği var' diyorlar. Herkes merak ediyor Hoca'nın bildiğini. Bunlar Antalya'ya hizmet edemezler. Menderes Türel kardeşim Antalya'yı şaha kaldırır. O yüzden Korkutelililere görev düşüyor. Korkuteli'nin tarihi değişecek, Antalya'nın da tarihini değiştirecek. Korkuteli 30 Mart'ta Mustafa Akdeniz'i başkan yapacak. Korkuteli Menderes Türel'e rekor düzeyde destek verecek. Korkuteli darbecilere dersini verecek. Şantajcılara montajcılara hesabını soracak" dedi.

ROZET TAKTI
Çavuşoğlu, konuşmasının ardından değişik partilerinden ayrılarak AK Parti'ye gönül verenlere rozet taktı. Bakan Çavuşoğlu, partilerinden ayrılarak AK Parti'ye geçen BBP'li Ramazan Gürkan, MHP'li Yusuf Demirkaya, CHP'li Özkan Çınar ve İsmail Kapar'dan oluşan yeni transferleri kutladı.

NEVRUZ ATEŞİNDEN ATLADI
AB Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Hasan Çolak Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen 'Geleneksel Nevruz Şenliği'ne katıldı. AK Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Hasan Sipahioğlu ile CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Şefik Türktaş ve partililerin de katıldığı şenlikte Bakan Çavuşoğlu, Nevruz ateşinin üzerinden atladı. Şenlik sırasında okul bahçesine getirilen atın ayağının kayıp düşmesi sonucu bir anlık panik yaşandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya öksüz kaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN