Hoca yalana sarılıyor

Giriş Tarihi: 28.3.2014

AK Parti Büyükşehir Adayı Menderes Türel, "Biz porje anlatırken Akaydın her gün yeni bir yalan uyduruyor" dedi

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, kendilerinin eserle, hizmetle konuştuğunu ancak rakiplerinin yalan ve iftiradan vazgeçmediğini ifade etti. Büyükşehir Adayı Menderes Türel, "Biz Projeler konuşsun diyoruz. Biz yaparız diyoruz. Başka kimse yapamaz diyoruz. Bu güne kadar hizmet yapamayanlar ise mazeret ve iftiraya sarılıyor. Bol bol mazeret bol bol yalan bol bol iftira. Başka bir bildikleri yok" dedi. Türel, anlatacak projesi olmayan, söyleyecek sözü olmayan Akaydın'ın, 'Menderes Türel' adını ağzından düşürmediğini söyleyerek, "İşi gücü benimle uğraşmak. Sen memleketle uğraş beni bırak. Beni millet değerlendirecek. Sen kendi işine baksana" şeklinde konuştu. Seçimler yaklaştıkça iyice köşeye sıkışan Akaydın'ın her gün yeni bir yalan, yeni bir iftira ortaya attığını dile getiren Menderes Türel, Akaydın yalanları ile siyasete başladığını ve yalanları ile devam ettiğini savundu.

YALANLARI UNUTTU

Mustafa Akaydın'ın yalanları ile birlikte gideceğini ifade eden Türel, 2009 seçimlerinden önce vatandaşa bedava elektrik, yüz bin kişiye iş, suda indirim diyen Akaydın'ın seçimlerden sonra yalanlarına unutup suya zam üstüne zam yaptığını, bedava elektriği ise bir tek kendisinin kullandığını belirtti. Türel, Antalya'da kullanılan tek bedava elektriğin Mustafa Akaydın'ın çiftliğinde kullanılan kaçak elektrik olduğunu belirtti.

ANTALYA GERİYE GİTTİ

Türel, "Akaydın hizmet yapmayıp, bol bol konser, bol bol festival, bolbol laylaylom" dedi. Kendi dönemlerinde yapılan 11 kavşağın üstüne bir tane bile kavşak yapılamadığını, Doğu Garajı'nın nerede bıraktıysa orada kaldığını, belediye hizmet binası çürümeye terk edildiğini söyleyen Türel, "Toplu taşımacılıkta aktarma icadı çıktı. Ondan in bir başkasına bin. Birinden in ötekine bin. Artık bu zulüm bitiyor" dedi.

KAVŞAK YAPIMI ZORUNLUDUR
Antalya'nın en büyük sorunlarından birinin trafik sorunu olduğunu anlatan Türel, "Mecbursunuz kavşak ve yol yapmaya. İnşallah önümüzdeki dönem 19 yeni kavşak yapacağız, 30 kavşak olacak. Kızılırmak'tan Gazi Bulvarı'na gelmeden yer altına bir batıyorsun. 2 kilometre yerin altından gidiyorsun. Sütçüler sapağını da geçiyorsun. Ondan sonra yerin üstüne çıkıyorsun. Yer altından bir tane kırmızı ışık görmeden 2 kilometre yerin altından gideceksiniz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hoca yalana sarılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN