Evraklar çalınmasın diye belediyeye çadır kurdular

Giriş Tarihi: 4.4.2014

AK Parti Antalya Gençlik Kolları, evrak yakılmasını önlemek amacıyla Büyükşehir Belediyesi önüne 'Evrak Hırsızı Bekleme Kampı' çadırı kurdu

AK Parti Antalya Gençlik Kolları, evrak yakılmasını önlemek amacıyla Antalya Büyükşehir Belediye binası önüne 'Evrak Hırsızı Bekleme Kampı' isimli çadır kurdu. AK Parti Antalya Gençlik Kolları Başkanı Hasan Bozdemir, resmi olmayan sonuçlara göre Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Menderes Türel'in, Boğaçayı'ndaki üretim tesisinde evrak yakıldığını tespit ettiğini hatırlattı. Bunun üzerine Büyükşehir Belediyesi'ne geldiklerini ve burada da iki çöp kamyonuna atılmış evrak bulduklarını iddia eden Bozdemir, "Usulsüzlüklerini, yolsuzluklarını örtmeye çalışan eski belediye başkanı var. Biz de buna karşı burada bekleme kararı aldık. Arkadaşlarımızla, görev teslimi yapılana kadar burada bekleyeceğiz. Kurduğumuz çadıra 'Hırsız Bekleme Kampı' adını koyduk. Çünkü bugüne kadar AK Parti'lileri 'hırsız' diye lanse ettiler. Tabii öyle bir şey yok. Allah'a şükür hiçbir zaman hırsızlık yapmadık. Hırsızlık yapmış olsaydık, Antalya'ya ve Türkiye'ye bu kadar hizmet gelmezdi" dedi.

GENÇLİK KOLLARI NÖBETTE

Çadırda çok sayıda gençlik kolları üyesinin beklediği görüldü. AK Parti'li gençler çadırı kurduktan bir süre sonra üzerine astıkları 'Evrak hırsızı bekleme kampı' yazısını kaldırdı. Yazının, herhangi bir olaya neden olmamak amacıyla kaldırıldığı açıklandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evraklar çalınmasın diye belediyeye çadır kurdular
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN