Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Baba öğüdü 'okul'

Alanya ve Aksu'da bir çok okul yaptıran Cömertoğlu ailesinden Ufuk ve Banu Cömertoğlu, babalarının isteklerini yerine getiriyor

Giriş Tarihi: 17.4.2014
Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Aksu İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçen ve hayırseverler Banu- Ufuk Cömertoğlu çifti ile birlikte okul protokolü imzaladı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Antalya'da hayırseverler sayesinde her ay en az bir okul protokolü imzalandığını belirten Vali Öztürk, okul protokolü imzalamanın sosyal faaliyetler arasında çok önemli bir yere sahip olduğunun altını çizdi. Alanya ve Aksu'da birçok okul yaptıran Cömertoğlu ailesi fertlerine teşekkür eden Vali Öztürk, yapılacak okulun herkese hayırlı olmasını temenni etti.

BABA ÖĞÜDÜ

Alanya ve Aksu'da birçok okul yaptırmış olan Cömertoğlu ailesi fertlerinden Ufuk Cömertoğlu ve eşi Banu Cömertoğlu, ellerinden geldiğince Milli Eğitim'e ve diğer hayır kurumlarına destek olmayı babalarından öğüt olarak aldıklarını belirtti. Cömertoğlu çifti, Aksu İlçesi Güloluk Mahallesi'ndeki 5 derslikli Güloluk İlkokulu yerine 12 derslikli yeni bir okul binası yaptırmak için protokol imzaladılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Baba öğüdü 'okul'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN