Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karavancılar buluştu

Antalya Kamp ve Karavan Derneği üyeleri Korkuteli karayolu üzerindeki, Bayatbademleri köyü yol ayrımında yer alan bir kampingde bir araya geldi

Giriş Tarihi: 21.4.2014
Antalya Kamp ve Karavan Derneği üyeleri Antalya-Korkuteli karayolu üzerindeki, Bayatbademleri köyü yol ayrımında yer alan Koçlar Restaurant-Kamping'de bir araya geldi. 35 dönüm alan üzerine kurulu kampingde buluşan çok sayıda karavan tutkunu, gün boyu sohbet etti ve bocce oynadı. Karavan tutkunları sohbetlerinde yurt içi ve dışına yaptıkları seyahatlerden ilginç anılar aktardı ve karavan donanımları hakkında bilgi ve tecrübelerini birbirleriyle paylaştı.

KARAVAN KAMP YERİ EKSİĞİ VAR

Akşam restoranda kendileri için yakılan kamp ateşi önünde kurulan masalarda birlikte yemek yiyen karavanseverler, odun ateşinin yanı sıra koyu sohbetin ısıttığı ortamda maç izledi ve sohbeti koyulaştırdı. Antalyalı karavan tutkunları, Antalya'da karavan turizminin adeta yok sayıldığından yakınarak, kentte yerli ve yabancı karavancıların kamp yapabilecekleri tam donanımlı karavan kamp alanı bulunmamasından yakındı. Karavancılar, Antalya'ya karavanlarıyla pek çok yabancı turist geldiğini, ancak kamp yeri bulamadıkları için yol kenarlarında kaldıklarını belirtti.

KARAVANCI ÇOK HARCAR
Çevre ve Orman Bakanlığı'nın yanı sıra yerel yönetimlerin karavan kampingleri kurulması konusunda girişimde bulunmaları gerektiğinden söz eden karavan tutkunları, karavanlı turistlerin her şey dahil sistemiyle tatile gelenlerden çok daha fazla harcama yaptıklarına dikkat çekti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karavancılar buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN