Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Antalya Autoshow 2015 sonbaharında

İstanbul'da yapılması gereken Autoshow 2014 Fuarı'nın iptal edilmesinden sonra şimdi gözler 2015 yılının sonbaharında Antalya'da yapılacak olan Autoshow Fuarı'na çevrildi

Giriş Tarihi: 25.4.2014
İstanbul'da otomobilin kalbinin attığı Autoshow 2014 Fuarı'nın model yılı ve ekonomik sıkıntılar nedeniyle iptal edilmesinin ardından gözler Antalya'da düzenlenen Autoshow Fuarı'na çevrildi. AFT Fuarcılık yetkilileri Antalya'daki fuarın zaten iki yılda bir yapıldığını hatırlatarak herhangi bir iptalin sözkonusu olmadığını bildirdi. Antalya Autoshow'un 2015 Sonbahar mevsiminde yapılacağını açıklayan AFT Fuarcılık yetkilileri, tarihin henüz kesinleşmediğini, fuara ilginin yine üst düzeyde olmasını beklediklerini söyledi.

İSTANBUL İPTAL OLDU

İstanbul' daki otomobil tutkunlarının heyecanla beklediği otomobil fuarlarının ülkemizdeki en önemli temsilcisi İstanbul Autoshow ise bu yıl iptal edildi. Daha önce Ekim ayında yapılacağı açıklanan fuar, otomobil markalarının ve Otomotiv Distribütörleri Derneği'nin (ODD) ortak kararıyla 2014 yılını pas geçip otomobilseverleri üzerken, fuarın 2015 yılının Nisan veya Mayıs aylarında yapılması kararlaştırıldı.

DAHA ETKİLİ OLACAK
ODD Genel Koordinatörü Hayri Erce, "Tarih değişimi daha önceden düşünülmüş ve üzerinde tartıştığımız bir karardı. Fuarımızı uluslararası boyutlara taşımak istediğimiz için Mart ayında düzenlenen Cenevre ve yılsonunda düzenlenen Frankfurt- Paris fuarlarının arasına konumlandırılan bir fuarın daha etkili olacağına karar verdik" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya Autoshow 2015 sonbaharında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN