Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AİB Satıcı ile devam dedi

Antalya İhracatçılar Birliği'nin adı Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği oldu, başkanı ise değişmedi

Giriş Tarihi: 27.4.2014
Antalya İhracatçılar Birliği (AİB) Genel Sekreterliği 2013 yılı seçimli olağan genel kurulu yapıldı. AİB Konferans Salonu'nda yapılan genel kurul, Divan Başkanı Mahmut Ruhi Alpagot'un gündem oylamasıyla başladı. Üyelerin tamamının kabul oylarıyla Antalya İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği'nin isminin, 'Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği' olarak değiştirilmesine karar verildi.

İKİ ADAY YARIŞTI
Gündem oylamalarının ardından Antalya İhracatçılar Birliği başkanlığı seçimi için oylamaya geçildi. Genel Kurul'da mevcut başkan Mustafa Satıcı ile Batı Akdeniz Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Ergin Civan yarıştı. Antalya, Isparta ve Burdur'dan 715 üyeden 471'inin oylamaya katıldığı Genel Kurul'da, mevcut başkan Mustafa Satıcı 301 oyla yeniden başkan seçildi. Ergin Civan 157 oy alırken, 13 oy da geçersiz sayıldı.

YENİ YÖNETİM KURULU

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği'nin yeni yönetimini oluşturacak firmalar ise şu şekilde belirendi. Artcan Tarım Ürünleri, AGT Ağaç Sanayi, Akın Mermer, Erdoğan Ekinci Yaş Seb. Mey. Ve Gıda, Finike Mermer, Kat-Kar Mühendislik, Meysan, Okyanus Ltd. Şti, Özeller Doğaltaş, Ral Tekstil ve Sinerji Lojistik.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AİB Satıcı ile devam dedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN