Çİçek ve çocuk şenlİğİ başlıyor

Bu yıl 17'ncisi gerçekleştirilecek olan Uluslararası Akdeniz Gençlik Şenliği'nin teması 'Çiçek ve Çocuk' olarak açıklandı

Giriş Tarihi: 10.5.2014
Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsrafil Kurtcephe düzenlediği basın toplantısıyla bu yıl 17'ncisi gerçekleştirilecek olan Uluslararası Akdeniz Gençlik Şenliği'nin tanıtımını yaptı. Atatürk Konferas Salonundaki toplantıya Rektör İsrafil Kurtcephe'nin yanı sıra Expo Genel Sekreteri Selami Gülay, Akdeniz Üniversitesi Sağlık-Kültür Dairesi Başkanı Aydın Özdemir ile davetliler katıldı.

MİNİKLER BÜYÜLEDİ

Rektör İsrafil Kurtcephe'nin açıklaması öncesi çocukların yaptığı gösteri izleyenleri büyüledi. Minikler izleyenler tarafından ayakta alkışlandı. Daha sonra Rektör Kurtcephe, 12-17 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 17'nci Uluslararası Akdeniz Gençlik Şenliği hakkında bilgi verdi. Kutcephe bu yılki şenlik temasını 'Çiçek ve Çocuk' olduğunu açıkladı ve bu temayı, Antalya'da gerçekleştirilecek olan Expo 2016'dan esinlenerek seçtiklerini söyledi. Rektör ayrıca bu yıl yurtiçi ve yurtdışından şenliğe yoğun bir katılım olacağını açıkladı.

GURUR DUYDUK

Expo Genel Sekreteri Selami Gülay ise uluslararası şenlikte Expo 2016'dan etkilenerek çiçek ve çocuk teması işlemesinin kendilerini duygulandırdığını söyledi. Şenliğe, 23 ülkeden katılım olacak ve 23 farklı çiçek ve çocuk gösterisi sunulacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çİçek ve çocuk şenlİğİ başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN