Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başarıyı pasta kesip kutladılar

Giriş Tarihi: 11.5.2014
İstek Antalya Yeditepe Koleji Ortaokulu, 10 Nisan 2014 tarihinde Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü'nün il genelinde 471 resmi ve özel okul arasında yaptığı İlköğretim ve Lise Başarı Arttırma Projesi (İLBAP) Performans Takip Sınavında (PTS), 6'ncı sınıflarda 134 öğrencisinin 623.399 puan ortalaması ile Antalya Merkez 1'incisi ve 7'nci sınıflarda ise 159 öğrencisinin 626.921 puan ortalaması ile Antalya il birincisi oldu.

HAKLI GURUR

Kazanılan bu önemli başarıyı birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşayan okul yönetimi, "Son beş yılda art arda 8'inci sınıflarda SBS'de ve TEOG'da elde ettiğimiz il birinciliklerinin ardından PTS'de ise 6'ncı ve 7'nci sınıflarda toplam 293 öğrencimizin puan ortalamasıyla il birincisi olmasının haklı gururunu yaşıyoruz. Bu başarıda emeği geçen tüm öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz" açıklamasını yaptı.

OKUL YÖNETİMİ GURUR DUYUYOR
PTS'DE elde ettikleri il birinciliklerini kutlamak için bir araya gelen İstek Antalya Yeditepe Koleji idarecileri ve öğretmenleri başarıyı pasta keserek kutladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarıyı pasta kesip kutladılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN