Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kağıt toplayıcılarına zabıta operasyonu

Konyaaltı Belediyesi çevre sağlığını tehdit eden, güvenlik ve trafik gibi sorunlara yol açan kağıt ve çöp toplayıcılarına yönelik çalışma başlattı

Giriş Tarihi: 13.5.2014
Konyaaltı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü işbirliğiyle çevre sağlığını tehdit eden, güvenlik ve trafik gibi sorunlara yol açan kağıt ve çöp toplayıcılarına yönelik çalışma başlattı.

ZABITA OPERASYON YAPTI

Ambalaj atıklarının toplanması, depolanması ve ayrıştırılıp ekonomiye geri kazandırılması konularını içeren Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği gereğince çalışma başlatan Konyaaltı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, topladığı ambalaj ve çöp atıklarını ormanlık alan içinde depoladığı tespit edilen kişilere operasyon düzenledi. Konyaaltı Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü yetkilileri de bu kişilere idari para cezası kesti.

ÇEVRE SAĞLIĞINI TEHDİT EDENE AF YOK

Çevre sağlığını tehdit eden, güvenlik ve trafik gibi sorunlara yol açan kağıt ve çöp toplayıcılarını ilk etapta uyardıklarını dile getiren Başkan Böcek, Uncalı, Siteler ve Pınarbaşı mahallelerinde ormanlık alan içinde biriktirilen ambalaj atıklarını ve çöpleri toplatarak bölgeyi temizlediklerini söyledi. Başkan Böcek, Konyaaltı'nda çevre sağlığını tehdit eden unsurlara kesinlikle müsaade etmeyeceklerini kaydetti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kağıt toplayıcılarına zabıta operasyonu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN