Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hakan ÇATAL: Sezon bizim için bitti...

Giriş Tarihi: 14.5.2014
Bizim inanışımıza göre her bitiş yeni bir başlangıçtır. Sezon bittiğine göre yeni başlangıca hazır olmalıyız. Ama henüz Antalya basketbolu için sis perdesi kalkmış değil. Antalya Büyükşehir Belediyespor için karar henüz verilmedi.
Spor kamuoyu şu an fısıltı gazetesiyle hareket ediyor. Bence en kötüsü bu. Antalya'yı yönetenler, Antalya'nın en önem arz eden problemi bu mudur diyebilirler. Ama sıramızı bekleyelim.
Alanya Belediyespor'a ve yönetime yeni seçilen idarecilerine başarılar diliyorum. Genel Sekreter Erdal Hancı kardeşime başarılar gönderiyorum.
Erdal kardeşim basketbola gönül verenlerden. Umuyorum Alanya için hayırlı olur.
Antalya'da basketbol alt yapılarda başarı ile temsil ediliyor. Bu küçük yüreklere Antalya'da üst yapı sağlayacak takımların önünün açık olması gerekmektedir.
Toplumun rehabilite olması için spor kulüplerine büyük işler düşmektedir.
Antalya'yı yöneten gerek belediye gerekse kamu kuruluşlarına da bu meyanda sorumluluk yüklemek gerekir.
Ama ülkemizde spor şanslara kaldığı için işimiz çok da kolay değil.
Antalya'nın marka değeri sadece deniz ve güneşe endekslenmemeli.
Antalya sporla da marka değerini yükseltebilir.
Buna en iyi örnek İtalya'nın Siena şehridir. Kamp şehri olmak için her şey var bu şehirde. Futbolda bu konu hallolmuş ancak salon sporlarında durum iç açıcı değil.
Sonuç olarak0 'Antalya için ne yapabiliriz'i konuşmamız lazım. Herkes kendi kapısının önünü kontrol ederse Antalya'mıza faydalı olabiliriz diye düşünüyorum.
Basketbolda bütün branşlarda play-off mücadeleleri başlıyor. Liglerin en heyecanlı bölümündeyiz. Artık son 8 oynayan takımlar için dönülmez akşamın ufku. Hata, bahane götürmeyen kısmı. Çok merak ediyorum 22 maç yenilmeyen Banvit'in playoff serüvenini. Bu başarı şans eseri mi yoksa diğer takımların Avrupa serüveninden kaynaklanan bir başarı mı?
Hep beraber görüceğiz.
Bütün annelerin Anneler Günü'nü bir kez daha kutluyorum, sporla kalın..
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hakan ÇATAL: Sezon bizim için bitti...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN