Manavgat'ta OSB çalışması hızlandı

Giriş Tarihi: 19.5.2014
Antalya'nın Manavgat Sanayi ve Ticaret Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş, Manavgat'ta Organize Saniye Bölgesi'nin (OSB) kurulmasıyla ilçe ekonomisinin güçleneceğini söyledi. MATSO tarafından yapılan çalışmaların ardından OSB için bulunan 444 dönümlük alan üzerinde çalışmalara hız verildi, arazide inceleme yapıldı.

TAM KADRO
İncelemeye AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Antalya Defterdarı Veli Tuncez, Antalya Orman Bölge Müdürü Ali Gökçöl, Antalya Tapu Kadastro Bölge Müdürü Mürsel Necmi Akkoca, Orman Genel Müdürlüğü Kadastro ve Mülkiyet Daire Başkanlığı Koordinatörü Togay Cihanoğlu ve MATSO Başkanı Ahmet Boztaş katıldı.

ÜRETİM ARTAR
İnceleme sırasında bugüne kadar yapılan çalışmalar, gelinen nokta ve arazinin konumu hakkında bilgiler veren MATSO Başkanı Boztaş, MATSO'nun ilçeye Organize Sanayi Bölgesi yapılması için 1996 yılından bu yana çaba gösterdiğini söyledi. Planlanan 444 dönümlük alana OSB kurulması halinde ilçe ekonomisinde üretim ve istihdama katkı sağlayacağını anlatan Boztaş, üretimin artması ile ilçe ekonomisinin daha da güçleneceğini belirtti. Heyet, basına kapalı toplantı yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Manavgat'ta OSB çalışması hızlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN