Beyin fırtınası

Giriş Tarihi: 21.5.2014

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, meslek odaları başkanları ile biraraya geliyor. Türel, başkanların Antalya için hazırlanan projelerle ilgili tavsiyelerini dinleyecek

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, oda başkanları ile yeniden bir araya geliyor. Geçtiğimiz günlerde kendisini makamında ziyaret eden oda başkanlarına iade-i ziyarette bulunacak olan Başkan Türel, aynı zamanda Antalya için hazırladıkları projeleri anlatacak. Antalya için tüm Antalyalılar ile birlikte hareket edeceklerini dile getiren Türel, odaların projelerini ve tavsiyelerini dinleyecek.

KİMLER KATILACAK

Mimarlar Odası Başkanı Osman Aydın, Şehir Plancıları Odası Başkanı Haşim Dikencik, Orman Mühendisleri Odası Başkanı Vahdet Akşin Karacan, Makine Mühendisleri Odası Başkanı Ümit Büyükeşmeli, Kimya Mühendisleri Odası Başkanı Mehmet Aydilek, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Cem Oğuz, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Başkanı Veysel Barut, Gemi Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Ünver, Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Erdal Özdemir, Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kücü, Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Vahap Tuncer Başkan Türel'i ziyaret etmişti. Ziyarette bazı açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Konyaaltı projesinin Mimarlar Odası başta olmak üzere ilgili odalar ile birlikte açacakları bir yarışma projesi ile yapılabileceğini söylemişti. Beyin fırtınasında ziyarete katılan meslek odaları başkanları yer alacak.

STK'LAR İLE İŞBİRLİĞİ

Seçimden önce ve seçildikten sonra yaptığı açıklamalarda Antalya'yı yönetmeye değil hizmet etmeye talip olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, yapacakları projeleri kamuoyuna soracaklarını sivil toplum kuruluşları ile iş birliği yapacaklarını söylemişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beyin fırtınası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN