Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Festivale çiçeklerle davet

EXPO 2016 Antalya Çiçek Festivali bugün başlıyor. Çiçek Festivali Tertip Komitesi, 2 günlük festivale kent yöneticilerini çiçek buketiyle davet etti

Giriş Tarihi: 23.5.2014
EXPO 2016 Antalya Çiçek Festivali bugün başlıyor. İki gün sürecek festivalde çeşitli etkinliklerle düzenlenecek. Çiçek Festivali Tertip Komitesi adına Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçılar Birliği (SBMİB) Başkanı Osman Bağdatlıoğlu, Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Osman Budak, EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Selami Gülay ile birlikte kent yöneticilerini çiçeklerle ziyaret ederek festivale çağırdı. Heyet ilk olarak Antalya Valisi Sebahattin Öztürk'ü ziyaret etti. Bu yıl 10'uncusu düzenlenen Çiçek Festivali'nin Antalya'nın bir markası olduğuna dikkat çeken Osman Bağdatlıoğlu, Vali Öztürk ve eşi Nihan Öztürk'ü Çiçek Festivali 'ne davet etti. 2 gün sürecek Festival kapsamında yapılacak etkinlikler hakkında bilgi veren Bağdatlıoğlu, "Antalyamızın renkli yüzü Çiçek Festivali'ne verdiğiniz destek nedeniyle tertip komitesi adına sizlere teşekkür ediyorum" dedi.

İYİ BİR TANITIM FIRSATI
Vali Öztürk, Çiçek Festivali'nin Antalya'nın ruhuna yakışan bir etkinlik olduğunu belirterek, Çiçek Festivali'nin Antalya'nın tanıtımı için iyi bir fırsat olduğunu vurguladı Öztürk, Festival'in 'çiçek ve çocuk' temalı EXPO 2016 ile bütünleşmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve büyük bir zevkle katılacağını söyledi. Festivale Japon Kraliyet Sanatçısı Kaoruko Sugimoto da katılıyor.

TONBUL MÜDÜR'E ZİYARET
Heyet, Antalya Emniyet Müdürü Cemil Tonbul'u ziyaret etti. Tonbul ve eşini Çiçek Festivali'ne davet eden Bağdatlıoğlu, festival programı hakkında bilgi verdi. Cemil Tonbul, Antalya gibi turizm kentinin böyle festivallerle anılmasının önemine dikkat çekerek, festival tertip komitesine organizasyon için teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Festivale çiçeklerle davet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN