Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Meydan Gencer'in

Başarısız olduğunu kabul ederek genel kurula giden Gültekin Gencer'e rakip çıkmadı. Bugün büyük bir sürpriz olmazsa Gültekin Gencer yoluna yeni yönetimiyle devam edecek

Giriş Tarihi: 29.5.2014
Tarihinin en yüksek maliyetli kadrosunun oluşturulmasına ve son yıllarda görülmemiş bir taraftar desteğini arkasına almasına rağmen başarısız olan ve küme düşen Antalyaspor'da bugün genel kurul günü. Ligin bitimiyle birlikte düzenlediği basın toplantısında "Başarısız olduğumuzu kabul ediyorum. Aday varsa kulübün önünü açıyoruz" diyerek genel kurul kararı aldıklarını açıklayan Gencer, "Talipli varsa ben yeniden aday olmam" demişti.

KARATAŞ 'YOKUM' DEDİ

Genel Kurul sürecini başlatan Gencer'in, ortaya konan mali tabloya göre kulübü 40 milyon TL'den fazla bir borçla bırakacak olması nedeniyle Antalyaspor'a kimsenin talip olmadığı belirtiliyor. Deniz Karataş, önceki akşam Antalyaspor Kulübü Derneği'nin toplantısına katılarak aday olmayacağını belirtti. Gencer ise aynı toplantıya katılarak yeni bir liste ile yönetime talip olabileceğini açıkladı.

TEK LİSTE İLE GİDİLECEK

Antalyaspor'da Gültekin Gencer'den başka hiç kimsenin aday olmaması üzerine bugün yapılacak olan genel kurula tek liste ile gidilmesi bekleniyor. Genel kurulun yapılacağı saat olan 17.00'ye kadar sürpriz bir gelişme olmazsa Antalyaspor'un PTT 1. Lig'de de başkanı Gencer olacak. Dün Antalyaspor Kulübü Derneği, Antalyaspor Vakfı ve Onur Kurulu birer toplantı yaptı ancak aday olmadığı için sonuç çıkmadı.

SERT TEPKİ GELECEK
Antalyaspor'un bugün gerçekleştirilecek olan Genel Kurul'unda bazı hissedarların Gültekin Gencer'den başka başkan adayının çıkmaması üzerine sert ifadelerle dolu konuşmalar yapacakları öğrenildi. Takımı kötü yöneten ve küme düşmesinde başrol oynadığı ifade edilen Gencer'e yeniden kulübün emanet edilmesinin Antalyaspor'un geleceği açısından sorun yaratacağı belirtilecek ve kentin tüm yöneticilerine Antalyaspor çatısı altında birleşme çağrısı yapılacak. Bazı hissedarların ise durumu protesto ederek Genel Kurul'a bile gelmeyebileceği belirtiliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meydan Gencer'in
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN