Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Antalya'nın gururu

Halide Edip Adıvar Anaokulu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okullar arasında gerçekleştirilen 'Yılın Kalite Ekibi' kategorisinde Türkiye çapında ilk 10 arasına girerek Antalya'nın gururu oldu

Giriş Tarihi: 30.5.2014
Antalya'nın yıldızı Halide Edip Adıvar Anaokulu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liseler arasında gerçekleştirilen, "Toplam Kalite Yönetimi" (TKY) yarışmasında 'Yılın Kalite Ekibi' kategorisinde Türkiye çapında ilk 10'a girdi. Önce Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü'nce yapılan yarışmada 'Yılın Kalite Ekibi' birincisi olan Halide Edip Adıvar Anaokulu, bugün Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gelecek görevlilerin değerlendirmesinde ilk üçe girmek için mücadele verecek.

ONLARCA PROJE UYGULUYOR

Muratpaşa ilçesinde yer alan Halide Edip Adıvar Anaokulu uyguladığı bir birinden ilginç projeler ile dikkati çekiyor. Okul, öğrenimin önündeki engelleri kaldırarak okul öncesi eğitimde yaratıcılığın, yenilikçiliğin ve değişimin öncüsü oluyor. Okul, Babalar Futbol Turnuvası, Çocuğuma Hikaye Okuyorum ve Veli Eğitimi projeleri ile de öğrenci velilerini sosyal yaşamın içine alıyor.

HEDEF DAHA BÜYÜK
Halide Edip Adıvar Anaokulu Müdiresi Tuba Özkır, sadece anaokulları ile yarışmadıklarını, yaptıkları projelerle ortaokul ve liseler ile de yarıştıklarını kaydetti. Amaçlarının zirve olduğunu kaydeden Özkır, "Milli Eğitim Müdürümüz Osman Nuri Gülay, Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Karabacak okulumuza hep destek oldular" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya'nın gururu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN