Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaldığı yerden

Giriş Tarihi: 30.5.2014

Antalyaspor A.Ş'de Olağanüstü Genel Kurul dün gerçekleştirildi. Yönetime taraftarların oluşturduğu Can Atlı'nın listesi ile Gültekin Gencer'in listesi talip oldu, Gencer yeniden başkanlığa seçildi

Antalyaspor Vakfı binasında gerçekleştirilen Antalyaspor Olağanüstü Genel Kurul'u divan heyetinin oluşturulması ile başladı. Hasan Subaşı'nın Divan Kurulu Başkanı seçildiği Genel Kurul'da öncelikle yönetim kurulu faaliyet raporu ve bilanço okundu ve ibrası yapıldı. Yönetim kurulunda daha önce yapılan değişikliklerin genel kurul tarafından onaylanmasının ardından yeni yönetim kurulunun seçimi gerçekleştirildi.

HANİ ADAY OLMAYACAKTI

Divan heyetine iki liste sunuldu. Taraftarlardan oluşan hissedarların Can Atlı'nın başkanlığında oluşturulan listesi ile Gültekin Gencer'in listesi seçime girdi. Başkan adaylarından Can Atlı'nın seçim öncesi yaptığı konuşması sık sık alkışlarla kesildi. Atlı, Gencer'in 'Başka aday çıkarsa ben aday olmayacağım' sözlerini hatırlattı. Gültekin Gencer ise konuşma yapmayacağını belirtince salondan tepkiler geldi.

KÜME DÜŞÜREN GİTSİN

Daha sonra yapılan oy verme işleminde Gültekin Gencer yeniden başkanlığa seçildi. Gültekin Gencer seçim sonrası yaptığı konuşmada, "Geçen sene Antalyaspor'u daha iyi yerlere getirmek için göreve geldik. Kimse küme düşmek için göreve gelmez" dedi. Sezon içinde yaşananları anlatan Gencer'e taraftarların ve genel kurul üyelerinin tepkisi oldu. Taraftarlar takımı küme düşüren başkanın kulübün başında kalmaması gerektiğini ifade ederek, seçim sistemine tepki gösterildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaldığı yerden
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN