Lafı bırak işe bak

Giriş Tarihi: 11.6.2014

Antalyaspor, teknik direktör, transfer ve kapıya dayanan borçları varken gereksiz bir polemiğin içine girdi. Fitili Başkan Gültekin Gencer ateşledi

Antalyaspor'da Pazartesi günü toplanması gereken ancak yöneticilerin çoğunun katılamaması nedeniyle ertelenen yönetim kurulu toplantısı bir yana, hala açıklanamayan teknik direktör ismi ve bağlı olarak startı verilemeyen transferler diğer yanda dururken, tamamlanmış genel kurul sürecinin polemiği yaratılmaya çalışılıyor. Antalyaspor tarihinin en önemli tahsislerinden birinin yapıldığı günde gazetecilere açıklama yapan Gültekin Gencer, gündemdeki konuları bırakıp, Deniz Karataş'a yüklendi.

HAKARET GİBİ İFADE

Antalyaspor'un çözülmesi gereken çok daha acil sorunları varken Karataş ile ilgili ortaya atılan iddialar 'zamansız' ve 'gereksiz' olarak değerlendirildi. Karataş'ın, yönetimdeki işadamlarını ürkütmeye çalıştığını ve 'Ticari hayatınız tehlikeye girer' dediğini iddia eden Gencer, "Bu kişiyi artık 'Lahana da değil, turşu da değil' diyerek tarif edebiliyorum" ifadelerini de kullandı. Gencer'in sert ve hakaretvari sözleri ile yaratmak istediği bu polemik garipsendi.

KARATAŞ'TAN CEVAP

Antalyaspor Başkanı'nın açıklamalarına cevap vermek istemediğini söyleyen Deniz Karataş ise, "Kongre süreci bitmiştir. Ben şuan kendi işime konsantre oldum, herkesin de öyle yapmasını tavsiye ediyorum. Bana ihtiyaç duyulması halinde Antalyaspor için her zaman elimi taşın altına koymaya hazırım. Bu süreçten sonra takımımın iyi bir taraftarı olarak destek vermeye devam edeceğim" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lafı bırak işe bak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN