Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşgale geçit yok

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Muratpaşa Belediyesi zabıtası ekipleri ortak bir çalışma yaparak Kazım Özalp Caddesi üzerindeki kaldırım işgallerine son verdi

Giriş Tarihi: 14.6.2014
Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ve Muratpaşa Belediyesi zabıta ekipleri örnek bir çalışmaya imza atarak birlikte denetim yaptı. Yıllardır özlenen bir iş birliğine imza atan zabıta ekipleri, Kazım Özalp Caddesi ve ara sokaklarda bulunan dükkanların önlerine konulan malzemeleri kaldırıldı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Koordinasyonu'nda gerçekleşen çalışmada, zabıta ekipleri vatandaşların geçişlerini zorlaştıran malzemeleri 'izinsiz işgal' saydı.

ZABITA TEYAKKUZDA

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Uğurcan Ecemiş, "Muratpaşa Belediyesi ile ortak çalışma yapıyoruz. Artık senin bölgen, benim bölgem mantığı ile değil, bizim bölgelerimiz mantığı ile çalışıyoruz. Birlikten kuvvet doğar mesajını tüm Antalya'ya vermek istiyoruz. Bu nedenle iki belediyenin zabıta ekipleri dükkan önlerindeki izinsiz işgallere göz açtırmayacak" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşgale geçit yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN