Antalyalılar mail yağdırdı

Giriş Tarihi: 15.6.2014
Antalya halkı Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in göreve gelir gelmez uygulamaya koyduğu projeler ve belediyecilik modeli karşısında duydukları mutluluğu, Büyükşehir Belediyesi'nin iletişim hatlarına gönderdikleri mesajlar ile dile getirdi. Gönderilen mesajlarda, Türel'in belediyecilik anlayışına ve belediye personelinin davranışlarındaki olumlu değişime dikkat çekildi.

GURUR DUYDUM

Basın Yayın ve Halkla İlişkileri Dairesi Başkanlığı ABİM'e bir mail gönderen T.T. isimli kadın belediyenin toplu taşıma araçlarında başlattığı bir uygulamaya dikkat çekerek "Ülkemde böyle bir hizmetten faydalanabildiğim için gurur duydum" dedi. Bindiği toplu taşıma aracında para üstünü unuttuğunu ve mağduriyetini ilgili birime ilettiğini belirten T.T. "Beklemediğim bir ilgiyle karşılaştım ve birkaç saat sonra para üstüm Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafımdan işyerime kadar getirildi. Ülkemde böyle bir hizmetten faydalanabildiğim için gurur duydum. İlgili tüm arkadaşlara teşekkürlerimi borç bilirim" şeklinde mail gönderdi.

PERSONEL TERCİHİ

Türel'in göreve gelir gelmez yeniden yapılandırdığı kısa adı ABİM olan Antalya Büyükşehir Belediyesi İletişim Merkezi de vatandaşların beğenisini kazandı. Özellikle belediyeye geldiklerinde karşılarında güler yüzlü çalışanlar gören vatandaşlar değişimden duydukları mutluluğu anlattı. Bu kişilerden biri olan M.K. belediyeye geldiğinde saygılı, güler yüzlü, ilgili ve çözüm odaklı personelle karşılaştığını belirtti. M.K, vatandaşla belediye arasında köprü görevini üstlenen halkla ilişkiler personeli tercihinden dolayı Türel'i tebrik etti. M.K. Türel'in projelerini merakla beklediklerini de ifade etti.

VATANDAŞ PROJE GÖNDERDİ

Sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelen Başkan Türel'in "Yapıcı, katkı sağlayıcı her türlü öneri, katkı ve eleştiriye açığız" sözlerinin ardından belediyenin iletişimin hatlarına yüzlerce öneri geldi. Antalya için projesi olan herkes belediyeye ulaştı. Projeler ilgili birimlere iletildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalyalılar mail yağdırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN