Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Budak'tan Büyükşehir Meclisi'ne teşekkür

Giriş Tarihi: 18.6.2014
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Osman Budak, Konuksever mahallesinde 150 bin metrekarelik bir AVM'nin önünü açan 1/5 bin ölçekli plan tadilatının Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nde oybirliğiyle reddedilmesinin sevindirici olduğunu bildirdi.
siyaset üstü görülmeli

Budak, geçen yıl Büyükşehir Belediye Meclisi'nce Konuksever Mahallesi'nde yeni bir AVM inşasına yol açacak bir düzenlemeye onay verilmesi üzerine Antalya özel sektörü ve meslek örgütleri başkanlarının ATSO hizmet binasında biraraya gelerek oluşturdukları platformun ortak bir duruş sergilediğini hatırlatarak, "Antalya'nın geleceğini ilgilendiren önemli konular 'siyaset üstü' görülmelidir" dedi.

UZLAŞI DEVAM ETMELİ

Başkan Budak "Plansız ticaret, plansız kentleşme demektir. Antalya'nın kentin geleceğini ipotek altına alan bu tür önemli konularda, sivil toplumun da katılımı ile şeffaf bir biçimde tartışılarak karar alınmalıdır. Konuksever Mahallesi'ndeki ticari alan ile ilgili, Antalya Büyükşehir Meclisi'nde oybirliğiyle alınan karar bu açıdan önemlidir. Bu karardan dolayı- Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İlçe Belediye Başkanlarımıza ve Belediye Meclis Üyelerimize teşekkür ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Budak'tan Büyükşehir Meclisi'ne teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN