Antalya seçim havasına girdi

Giriş Tarihi: 26.6.2014
Yerel seçimlerden büyük bir zafer ile ayrılan AK Parti Antalya İl Teşkilatı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Ağustos ayında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin startını verdi. 30 kişilik bir ekibin yöneteceği seçim çalışmaları kapsamında Kaş'tan Gazipaşa'ya kadar her köy ve mahallede çalışma yürütülecek.

AÇIKLAMA 1 TEMMUZ'DA

Seçim çalışmaları ile ilgili son toplantılara katılmak için Ankara'ya giden AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yaptıkları görüşmede 'Son hazırlıklarınızı tamamlayın' şeklinde bir talimat aldıklarını ve seçim startını verdiklerini belirtti. AK Parti Genel Merkezi'nde önce Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu, ardından da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın il başkanları ile birer toplantı yaptığını aktaran Köse, AK Parti'nin Cumhurbaşkanı adayının 1 Temmuz Salı günü Ankara Ticaret Odası'nda (ATO) 3 bin 500 kişinin katılacağı bir toplantıda açıklanacağını söyledi.

SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ

Bizzat Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın davet edeceği 3 bin 500 kişi arasında milletvekilleri, belediye başkanları, parti kurucuları, il ve ilçe başkanlarının yer alacağını ifade eden Köse, Antalya'daki tüm hazırlıkların tamamlandığını, geçen Pazar günü sandık kurullarını topladıklarını söyledi.

KAPI KAPI DOLAŞILACAK

Antalya'daki seçim çalışmalarını 30 kişilik bir ekibin yürüteceğini vurgulayan Köse, "2011 ve 2014 seçimlerinde kurduğumuz Seçim Koordinasyon Merkezi'ni, aynı şemayla kurduk. Bu sefer daha geniş kapsamlı bir çalışma olsun diye kurucu arkadaşlarımızı da dahil edeceğiz. Eski il başkanlarımız ve kuruluşta yönetimlerde görev alan arkadaşlarımızı da dahil edip bu yönde bir çalışma yapacağız. Sahada çalışacak ekipleri bu 30 kişilik ekip yönetecek. Kaş'tan Gazipaşa'ya kadar kapı kapı bir çalışma yapılacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya seçim havasına girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN