Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bir yardım, bin mutluluk

Giriş Tarihi: 26.6.2014

Adalya Vakfı, Antalya iş dünyası ve STK temsilcilerini geliri kreş yapımında kullanılmak amaçlı düzenlenen gecede buluşturdu

Muratpaşa Belediyesi'ne bağlı olarak çalışmalarını yürüten Adalya Vakfı "Bir Yardım Bin Mutluluk" sosyal sorumluluk projesi kapsamında The Marmara Otel'de özel bir gece düzenledi. Gecede sivil toplum kuruluşları yetkilileri, iş dünyasının önde gelen isimleri ve yardımseverler bir araya geldi.

AÇIK VE ŞEFFAF

Muratpaşa Belediye Başkanı ve Adalya Vakfı Başkanı Ümit Uysal, katılımın yoğunluğu sebebiyle davetlilere teşekkür ederek, "Adalya Vakfı'nı sizlerle oluşturduk. Kampanya kapsamında toplanacak bağışlarla çalışan dar gelirli annelerin çocukları için kreş yapmayı, yeterli miktarda bağış toplandığı takdirde binlerce öğrenciye burs vermeyi hedefledik. Her şey açık ve şeffaf olacak. Yapılan yardımlar doğru yerlere doğru şekilde ulaşacak. Mücadele veren insanlar için bir şeyler yapmak istiyorum diyenleri bekliyoruz" dedi. İlk bağışı kendisi yapan Başkan Uysal, Vakıf Yönetim Kurulu Üyeleri Semih Esen, Tufan Alpata, Alaattin Özuzun, Serdar Akyüzlü, Nuran Yılmaz ve Ertuğrul Ünal'a özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir yardım, bin mutluluk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN