Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akdeniz'in en iyi sahilleri bizde

Giriş Tarihi: 29.6.2014

En İyi Otel Değerlendirmelerine Sahip Akdeniz Sahilleri listesinde Türkiye'den 4 sahil yer aldı. Listeye Türkiye'den girenlerin tamamı da Batı Akdeniz sahilleri oldu

Dünyanın en çok kullanılan otel arama motoru Trivago, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan ve kullanıcıların yorumlarıyla seçilmiş En İyi Otel Değerlendirmelerine Sahip Akdeniz Sahilleri listesini açıkladı. 50 Akdeniz sahilinin yer aldığı listede ilk 20'de Türkiye'den 4 sahil girdi. Listeye Türkiye'den giren sahillerin 4'ü de Batı Akdeniz'de yer alıyor.

BELEK ZİRVEDE

Dünyanın birçok ülkesinden kullanılan oylarla belirlenen listenin üst sıralarında, yüzde 86 memnuniyet oranı ile 3'üncülüğe yerleşen Antalya'nın Belek sahilleri bulunuyor. Tarihi dokusunun yanı sıra sahili ile de büyük beğeni toplayan Side sahilleri ise yüzde 82'lik memnuniyet oranı ile listeye 18'inci sıradan giriş yaptı. Batı Akdeniz'in bir başka cennet köşesi Fethiye'nin sahilleri ise yüzde 82 olumlu oy alarak listenin 20'inci sırasında kendisini gösterdi. Listeye Türkiye'den giren son sahil, kullanıcılardan yüzde 80 olumlu oy alan Kemer sahilleri oldu. Kemer listenin 42'nci sırasında yerini aldı. Akdeniz sahillerinin birinci ve ikincisi ise Yunanistan'dan çıktı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akdeniz'in en iyi sahilleri bizde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN