Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hiç böyle ilgi görülmemişti

Giriş Tarihi: 30.6.2014
Antalyalılar, Kemer'e deniz otobüsüyle yolculuk etmenin keyfini yaşamak için kalkış yeri olan Kaleiçi Yat Limanı'nda kuyruk oluştururken, talebi karşılamak için ek seferler konuldu. Vatandaşlar, bu hizmetten yıllarca mahrum bırakılmalarına anlam veremediklerini söyledi.

NERDE KALMIŞTIK?

Büyükşehir Belediyesi'nin önceki Başkanı Mustafa Akaydın tarafından uygulanan fiyat politikaları nedeni ile Kaleiçi yat limanına çekilen ve burada çürümeye terk edilen deniz otobüsleri Menderes Türel tarafından yeniden Antalyalıların hizmetine sunuldu. Türel'in "Nerde kalmıştık Antalya'm" diyerek sefere çıkardığı ve herkes yararlansın diyerek bilet ücretini 10 lira olarak açıkladığı deniz otobüslerine Antalyalıların ilgisi de yoğun oldu.

EK SEFERLER KONULDU
İlk 3 gün ücretsiz olarak hizmet veren deniz otobüsleri ile denizin keyfini çıkararak yolculuk yapmak isteyen Antalyalılar, Kaleiçi Yat Limanına akın etti. Deniz otobüsüne binmek isteyen yüzlerce kişi kuyruk oluşturdu. 07.00-08.30-12.30 ve 17.30 olmak üzere karşılıklı 4 sefer düzenleyen deniz otobüsleri büyük talep görürken, ek seferler konuldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hiç böyle ilgi görülmemişti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN