Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Antalya OSB'den Türkiye'de bir ilk

Giriş Tarihi: 4.7.2014

Antalya Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) için Türkiye'nin en kapsamlı sanal turlarından birisi hazırlandı. Bölge Sanal tur ile gezilebiliyor ve firma bilgilerine de ulaşılabiliyor

Antalya Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) için Türkiye'nin en kapsamlı sanal turlarından birisi hazırlandı. Antalya OSB'nin web sayfasından tüm bölge sanal tur ile gezilebiliyor ve bölgedeki firmaların bilgilerine ulaşılabiliyor. AOSB için hazırlanan '360 Derece Sanal Tur' çalışması tamamlandı. Kapsamı, çekim alanı ve kullanılan teknolojisi itibariyle Türkiye'de alanında bir ilk olan proje, Antalya OSB'yi internet ortama taşıdı.

HEM TUR HEM TANITIM

AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak ziyaretçilerin tüm OSB'yi farklı gözlem noktalarından gözlemlerken istedikleri işletmelerin bilgilerine de ulaşabileceklerini kaydederek, "Ziyaretçiler sanal tur esnasında üzerine tıkladıkları firmaların "faaliyet alanı, kuruluş tarihi, ticaret sicil no, ürünleri ve hizmet türü, tescilli markaları, idari çalışan ve işçi sayıları, tesisin kapalı alanı, açık alanı, ihracat yaptığı ülkeler, ihracatın satışlardaki payı" gibi bilgilerine de ulaşabiliyor. Bu altyapı aynı zamanda firmalarımıza tanıtım olanağı da sunacak" dedi. Antalya OSB'yi sanal ortamda gezmek isteyen herkes 'www. antalyaosb.org.tr' adresinden bu turu gerçekleştirebiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya OSB'den Türkiye'de bir ilk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN