EXPO 2016'ya yeni öneriler

EXPO 2016 Antalya'nın 7'nci Konsey Toplantısı, Antalya Valisi ve Konsey Başkanı Öztürk başkanlığında yapıldı. Expo ile ilgili yeni öneriler konuşuldu

Giriş Tarihi: 10.7.2014
EXPO 2016 Antalya'nın 7'nci Konsey Toplantısı yapıldı. Taplantıya Konsey Başkanı Antalya Valisi başkanlık yaptı. EXPO 2016 Antalya kapsamında uygulanabilecek yeni projelerin ele alındığı konsey toplantısında ilk olarak yapılanlarla ilgili bir film gösterildi. Çalışma gurupları ve konsey üyelerinin ele alındığı toplantının amacının yeni fikirlerin ortaya çıkması olduğunu belirten Vali Sebahattin Öztürk, burada kabul gören fikirlerin uygulanması için yönetim kuruluna taşınacağını belirtti.

PROJELER KABUL EDİLDİ
Ciddi bir çalışma içinde olduklarını anlatan Vali Öztürk, EXPO 2016 Antalya'nın en mükemmel şekilde hayata geçirilmesi için yeni projeler olduğunu ve bunu değerlendirdiklerini kaydetti. Uluslararası Organizasyon Çalışma Grubu'nun Communities in Bloom Projesi, Altyapı Yatırım Çalışma Grubu'nun Çocuk Teknoloji Bahçesi projesi, Kreatif Çalışma Grubu'nun Tema Kılavuzu'nun sunumları yapıldı. Toplantının sonunda Vali Sebahattin Öztürk, yapılan tüm sunumları ve önerilen projeleri Yönetim Kurulu'na sunmak üzere oyladı. Projeler, oybirliği ile kabul edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
EXPO 2016'ya yeni öneriler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN