AK Parti SKM'yi kurdu

Giriş Tarihi: 16.7.2014

AK Parti Antalya İl Teşkilatı, 10 Ağustos'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarını yürütecek isimleri belirledi. Komiteler göreve başladı

AK Parti Antalya İl Teşkilatı ilk turu 10 Ağustos'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminin startını verdi. 30 Mart yerel seçimlerinde kullanılan Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) binasını Cumhurbaşkanlığı seçimi için de kullanacak olan il teşkilatı, kadrolarda görev yapacak isimleri de belirledi. Seçim süreci içerisinde yapılacak her türlü çalışmayı programlayacak SKM'nin başkanlığına avukat Rıza Sümer getirildi. Başkan yardımcılığına ise işadamı Zekeriya Tonoğlu atandı. Propaganda malzemelerinin belirlenmesi, içeriğinin hazırlanması ve yerel propaganda stratejileri geliştirilmesi için Fikret Yağcı, Tanıtım Medya ve İzleme Sorumlusu olarak görevlendirildi.

GÖREVLER DAĞITILDI

Seçim takvimini takip etmek, eğitim çalışmaları ve mülki makamlar ve seçim kurulları ile yapılacak yazışmaları hazırlamak üzere avukat Kadir Sarıcalar, Hukuk ve Eğitim İşleri Sorumlusu olarak belirlendi. Seçim bütçesi oluşturmak ve gerekli malzemelerin tedarik işlemleri için Mali Sorumlu sıfatı ile Yüksel Yüce görevlendirildi. Üst ve alt kademelerle yapılacak her türlü parti içi yazışma ve sandık sonuç tutanaklarının e-seçim sistemine aktarılmasını sağlamak için de Mustafa Atılgan, Sekreterya ve Bilgi İşlem biriminin başına getirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti SKM'yi kurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN