Huzur kaçırmak için planlı bir eylem var

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, bir grup CHP'linin Antalya'nın huzurunu kaçırmak amacıyla planlı eylemler yaptığını iddia etti. Köse yakın zamanda bu kişileri deşifre edeceklerini söyledi

Giriş Tarihi: 17.7.2014
AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, CHP içerisindeki bir grubun Antalya'nın huzurunu kaçırmak için çeşitli eylemlerde bulunduğunu iddia etti. Abdal Musa Şenlikleri'nde yaşananları söz konusu grubun organize ettiğini ifade eden Köse, yakın zamanda bu kişileri deşifre edeceklerini söyledi.

ARDI ARDINA SALDIRI

Abdal Musa Şenlikleri'nde yaşananların planlı bir eylem olduğuna dikkat çeken Köse, "Maalesef yapmama ve yaptırmama adına CHP içerisindeki bir grubun organize ettiği işler var Antalya'da. Bunların birisini Abdal Musa Şenlikleri'nde yaşadık. Burada terör estirdiler. Orada bazı grupları organize edip, terörize ekipler oluşturdular. Ardından özelikle Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Antalya'ya geliş sürecinde billboard'lara yönelik ciddi saldırılar oldu. Bunları tespit ettik ve görüntüleri ile birlikte emniyete intikal ettirdik. Afişlere yapılan saldırıları da Abdal Musa'daki olayları organize eden grubun yaptığını gördük. Şehirde yapmama ve yaptırmama adına, bir kargaşa çıkarma adına, ortalıkta bir terör estirme adına bir çalışma var. Maalesef bu işleri CHP içerisindeki küçük bir ekip yapıyor. Bunların hepsini önümüzdeki günlerde kanıtları ile birlikte açıklayacağız" dedi.

SAHİLE YAKIN TAKİP
Konyaaaltı sahilinde verilen hizmetleri sabote etmek adına girişimlerde bulunanları da yakın takibe aldıklarını aktaran AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, "Konyaaltı sahilinde yaşanan sabote girişimlerinin arka planı ile ilgili elimizde henüz güçlü deliller yok" dedi.

RASTGELE HIRSIZLIK DEĞİL
Köse, "Maalesef ortalığı karıştırmak ve Antalya'nın huzuru kaçırmak isteyenler var. Sahilden çalınan şezlong ve şemsiyelerin alelade bir hırsızlık olmadığı düşüncesindeyiz. Konuyla ilgili emniyet ile işbirliği içerisindeyiz. Zanlıların tespit edilip adalete teslim edilmesi için elimizden geleni yapacağız" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Huzur kaçırmak için planlı bir eylem var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN