Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çılgın protestocu

Kelepçe takılmasına ve defalarca sıkılan biber gazına rağmen sakinleşmeyen seyyar satıcı güçlükle zaptedildi

Giriş Tarihi: 23.7.2014
Antalya'nın Kemer ilçesinde seyyar bal satan 35 yaşındaki Mukadder Doğan, Belediye Zabıtası tarafından engellendiğini ileri sürerek elindeki bal kavanozlarını asfalta fırlatarak kırdı. İçkili olduğu öne sürülen ve kendisini caddeden geçen otomobillerin altına atmaya çalıştığı ihbar edilen Doğan'ı uzaklaştırarak karakola götürmek isteyen polis ekibi, beklemediği bir dirençle karşılaştı.

ZABITA VE POLİSE KÜFÜR
Çevredeki esnafın da sakinleştirmeye çalıştığı Mukadder Doğan polisin kendileriyle gelme davetine direndi. İlk önce başını yere vurarak tepki gösteren Doğan'ın öfkesi daha sonra kendisine bal sattırmadığını iddia ettiği Zabıta Amiri'ne yöneldi. Doğan, Zabıta Amiri'ne gıyabında ve polislere küfür etmeyi ara vermeden sürdürdü. Güçlükle ekip otosuna bindirilen Mukadder Doğan, tam 3 kez bagaj kapağını kapattırmamayı başarıp yere düştü.

HASTANEYİ DE KARIŞTIRDI

Biber gazı uygulanan ancak bundan hiç etkilenmeyen Doğan, inatla karakola gitmek istemedi ve küfürlerine devam etti. Doğan, polisler, Kemer Belediyesi Zabıta görevlileri ve bazı vatandaşların yardımıyla araca konularak götürüldü. Mukadder Doğan, muayene için götürüldüğü Kemer Devlet Hastanesi'ni de birbirine kattı, taşkınlığını önleyebilmek için biber gazı uygulanan Doğan, burada da polis aracına binmek istemedi ancak Jandarma yardımıyla polis merkezine götürülebildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çılgın protestocu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN