Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hesap soracağız

Giriş Tarihi: 26.7.2014

Başkan Türel, Korkuteli'deki otogar ve hal için "Paralar çöpe gitmiş. Hesabını soracağız" diye konuştu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Korkuteli'de vatandaşlarla buluştu. Şehitler Parkında vatandaşlarla sohbet eden Türel, hal, otogar ve Fatih Bulvarı'nın durumu hakkında vatandaşlara bilgi verdi.

GİRİŞİ ÇIKIŞI YOK

Türel, "Korkuteli Belediyesi otogar yapmış ama girişi yok, çıkışı yok. Yol yapılamıyor. Ne zaman yolcular otogara paraşütle inmeyi öğrenir, bizde otogarı kullanmaya başlarız. Ama bu şekilde kullanmamız mümkün değil. Oranın kamulaştırma parasına ben daha iyi bir yere, daha güzel bir otogar yaparım" dedi.

PARAYA YAZIK ETMİŞLER

Toptancı halinin de kullanılabilir bir durumda olmadığını belirten Türel, "Korkuteli'de orayı hal olarak kullanılabilecek kimse varsa gelsin işletmesini bizden alsın. Bunlar inanılmaz atıl, hesapsız, kitapsız yatırımlar. Korkuteli'nin parasına yazık etmişler. Bunların hepsinin hesabını soracağız. Kullanım fonksiyonu sıfır olmasına rağmen ben orayı nasıl adam edeceğim diye uğraşıyorum. Kullanılabilir hale getirirsek, kullanacağız. Olmazsa yenisini yapacağız" diye konuştu.

HESABINI SORACAĞIZ

Milletin parasının çöpe gittiğini belirten Türel, "Ama bu atıl yatırımları yapanlardan, milletin parasını çarçur edenlerden elbette kanunlar önünde hesap soracağız. Bunları yaptık diye falan diye kimse övünmesin. Bunların hepsi milletin çöpe giden parasıdır" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hesap soracağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN