Alanya kimi seçeceğini bilir

Alanya'da Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı yapan AB Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, güçlü liderin önemini en iyi bilen şehirlerden birinin Alanya olduğunu söyledi

Giriş Tarihi: 27.7.2014
AK Parti'nin Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim ofisi Antalya'nın Alanya İlçesi'nde, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ve partililerin katılımıyla gerçekleştirildi.

YOL HARİTASI ÇİZİLECEK

Seçim Ofisi'nin açılış töreninde konuşan Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanlığı seçiminin basit bir seçim olmadığını ve Türkiye'nin yol haritasını belirleyecek önemli bir seçim olacağını söyledi. Türkiye'nin her zaman güçlü bir lider istediğini belirten Bakan Çavuşoğlu, "Birilerinin organize ettiği adaylara Türkiye prim vermez. Askeri darbe sonuçlarında bazı güçlerin empoze ettiği adayları Türkiye hiçbir zaman seçmemiştir. Hele Antalya ve Alanya hiç seçmemiştir. Çünkü Antalya demokrasinin beşiğidir. Bu memleket Selçuklulara başkent olmuştur. Güçlü liderin önemini en iyi bilen en iyi şehirlerden biri de Alanya'dır. İşte bu 10 Ağustos'a yansıyacaktır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alanya kimi seçeceğini bilir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN