Koşa koşa gelirler

Giriş Tarihi: 29.7.2014

AB Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu beraberindeki heyet ile birlikte partisinin İl Başkanlığı'nda Antalyalılar ile bayramlaştı. AB Bakanı, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na göndermeler yaptı

AB Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, partisinin İl Başkalığı'nda Antalyalılar ile bayramlaştı. Bayramlaşma törenine Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse katıldı. Partililere karanfil, şeker ve dondurma ikram edildi.

ÇITA YÜKSELDİ
AB Bakanı Çavuşoğlu, Antalyalıların Ramazan Bayramı'nı en içten dilekleri ile kutladığını belirterek şunları söyledi: "Böylesine sıcak bir günde, böylesi tatlı telaşlarınızın olduğu bir günde bizi burada yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim. Bizim dava arkadaşlarımız her zaman sevgi içerisinde, coşku içerisinde her zaman koşa koşa gelirler. Bizim dava arkadaşlarımız bayramlaşmaya da koşarak gelir 10 Ağustos'ta sandığa da koşarak gider, oyunu verir. Birilerinin emrivakilerinden dolayı değil, Türkiye'yi sevdiği için, liderini sevdiği için, güvendiği için, Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı için koşa koşa sandıklara gidip oyunu verecek. 30 Mart'tan sonra Ankara'nın Antalya'dan beklenti çıtası yükseldi."

30 MART BAYRAMI

AK Parti Antalya İl Başkanı Köse ise, "Biz 30 Mart'ta Antalya'da çok büyük bir bayram yaşadık. Antalya hizmet ile buluştu. Bu Antalya için bir bayramdı. İnşallah 10 Ağustos'ta Antalya'da bir başka bayramı yaşayacağız" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Koşa koşa gelirler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN